رئیس مستعفی هیئت‌مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت با وجود کناره‌گیری اعضای هیئت‌مدیره،‌ آنها به فعالیت خود در باشگاه نفت ادامه می‌دهند.

رئیس مستعفی هیئت‌مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت با وجود کناره‌گیری اعضای هیئت‌مدیره،‌ آنها به فعالیت خود در باشگاه نفت ادامه می‌دهند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، عطاءالله بهادری درباره وضعیت مدیریتی باشگاه نفت مسجدسلیمان و اینکه گفته شد ممکن است این باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود، اظهار داشت: هنوز چیزی به ما، شرکت ملی مناطق نفت‌خیر جنوب و شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان ابلاغ نشده است. نماینده مردم مسجدسلیمان نشستی با معاون پارلمانی وزیر نفت داشت و قول‌هایی داده شد. مسئولان شهر و استاندار خوزستان پیگیر موضوع هستند. صنعت نفت آبادان شرایطی مشابه ما دارد. استعفای ما به خاطر نامه وزیر نفت بود و باید آن را اجرا می‌کردیم.

وی با بیان اینکه اعضای هیئت‌مدیره باشگاه آبادانی هم مانند نفت مسجدسلیمان استعفا کرده‌اند، تصریح کرد: مدیران وزارت نفت می‌خواهند تفویض اختیار کنند و به حمایت از تیم ادامه دهند. ما باید برای فعالیت مجدد نفت مسجدسلیمان مجوز بگیریم و راهکارهایی برای حمایت از تیم وجود دارد. ما از عضویت در هیئت‌مدیره کناره‌گیری کردیم و تا پایان شهریور اجازه فعالیت داریم، اما باید به تیم شهرمان کمک کنیم و فعلاً به کارمان ادامه می‌دهیم. تا اتفاق جدیدی نیفتد، نمی‌توانیم از سالن‌ها، زمین تمرین و امکانات شرکت نفت استفاده کنیم.

رئیس مستعفی هیئت‌مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان درخصوص جدایی بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه خاطرنشان کرد:‌ بازیکنان قراردادهای یک ساله داشته‌اند و کسی که مسئولیتی در باشگاه می‌گیرد، باید با بازیکنان مذاکره کند. وقتی کسی مسئولیتی ندارد، چگونه مذاکره کند و قرارداد ببندد؟ نام من به عنوان رئیس هیئت‌مدیره و رئیس هیئت موسس تا پایان شهریور بوده و اگر تیم مدیریتی جدیدی بیاید، باید کارهای اداری را انجام دهیم.

بهادری در مورد اینکه گفته شد اعضای هیئت‌مدیره نفت مسجدسلیمان در انتخاب مجتبی حسینی به عنوان سرمربی زردپوشان اختلاف دارند، به تسنیم گفت: مهدی تارتار زحمات زیادی برای ما کشید، اما از بازگشت استقبال نکرد. مجتبی حسینی هم سابقه خوبی دارد و اصلاً اختلاف نظری در هیئت‌مدیره روی انتخاب او وجود نداشت. حسینی مربی بسیار بزرگی است و با نگاه به ظرفیت‌ها و توان باشگاه، تیم خوبی می‌بندد.

وی درخصوص اینکه گفته شد هدایت یزدی از سرپرستی باشگاه نفت مسجدسلیمان کناره‌گیری کرده است، بیان کرد: اعضای هیئت‌مدیره باید استعفا را بررسی کنند که همگی استعفا کرده‌اند، اما این موضوع (کناره‌گیری یزدی) صحت ندارد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.