سرمربی تیم فوتبال تاتنهام به بهانه درخواست اخیر لیونل مسی برای جدایی از بارسلونا طعنه‌ای دیگر به منچسترسیتی یکی از رقبای تیمش زد.

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام به بهانه درخواست اخیر لیونل مسی برای جدایی از بارسلونا طعنه‌ای دیگر به منچسترسیتی یکی از رقبای تیمش زد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو همیشه به دنبال فرصتی بود تا با طعنه‌ و کنایه‌هایش، تیم‌های رقیب را به جنگ روانی بکشاند. این فرصت به تازگی با درخواست لیونل مسی کاپیتان بارسلونا برای جدایی از تیم و انتشار خبرهایی مبنی بر تلاش منچسترسیتی برای خرید او، در اختیار آقای خاص قرار گرفت.

منچسترسیتی همواره یکی از متهمان نقص قانون بازی جوانمردانه مالی یوفا بوده و از زمانی که دادگاه حکمیت ورزش (CAS) محرومیت دو ساله در نظر گرفته شده برای این تیم از سوی یوفا را رد کرد، بر تعداد منتقدان سیاست‌های این باشگاه افزوده شده است.

مورینیو که قبلاً تصمیم CAS برای لغو محرومیت منچسترسیتی را زیر سؤال برده بود و آن را شرم‌آور خوانده بود، نتوانست جلوی خود را برای زدن کنایه‌ای دیگر به تیم تحت هدایت پپ گواردیولا بگیرد.

آقای خاص در یک کلیپ ویدئویی تبلیغاتی برای بازی ویدئویی «Top Eleven» در پاسخ به این سؤال که آیا دوست دارد مسی ۳۳ ساله را از بارسلونا بخرد، گفت: مسی را بخرم؟ برای تیمم در بازی کامپیوتری؟ نه برای تاتنهام که نه، فقط برای تیمم در بازی کامپیوتری. ما در تاتنهام به قانون بازی جوانمردانه مالی احترام می‌گذاریم. مسی فقط می‌تواند به تیمی برود که برای بازی جوانمردانه مالی احترام قائل نیست و این تیم مطمئناً تاتنهام نخواهد بود.

تا پیش از آنکه مسی در مصاحبه‌اش با سایت گل رسماً اعلام کند که در بارسلونا می‌‌ماند، اکثر رسانه‌ها از منچسترسیتی به عنوان مشتری و مقصد اصلی او یاد می‌کردند. مسی حداقل تا پایان فصل در بارسلونا خواهد ماند و اگر قراردادش را تمدید نکند آن وقت می‌تواند به هر تیمی که بخواهد ملحق شود.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.