سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بابت صحبت‌های دیروزم عذرخواهی می‌کنم شاید داورها را زیر سوال بردم ولی می‌خواستم کمک کنم به تیمم و هیچ‌وقت نمی‌خواستم کسی را زیرسوال ببرم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بابت صحبت‌های دیروزم عذرخواهی می‌کنم شاید داورها را زیر سوال بردم ولی می‌خواستم کمک کنم به تیمم و هیچ‌وقت نمی‌خواستم کسی را زیرسوال ببرم. به گزارش خبرگزاری تسنیم از آبادان، بهنام سراج پس از پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: تبریک می‌گویم به مردم آبادان طرفداران واقعی صنعت نفت که همیشه در برد و باخت همراه ما بودند. بابت صحبت‌های دیروزم عذرخواهی می‌کنم شاید داورها را زیر سوال بردم و کمک خواستم از مسئولین هر چیزی که گفتم می‌خواستم کمک کنم به تیمم هیچ‌وقت نمی‌خواستم کسی را زیرسوال ببرم و کسی را محکوم کنم تمام نتایج فنی این تیم تا الان مسئولیتش گردن من است و هیچکس مقصر نیست ولی اگر گفتم برای آینده فوتبال صنعت نفت شاید هفته آینده بازی آخر من باشد و مربی دیگر هدایت این تیم را بر عهده بگیرد ولی صنعت نفت همیشه است اگر می‌گویم همه دست به دست هم بدهیم که تیم بزرگ شویم برای تیم صنعت نفت است که برای همیشه در آبادان ماندگار است و باید این تیم حفظ شود و سالهای بعد با برنامه‌ریزی بهتر و با تفکرات بهتر مدیریت و هیئت مدیره و اسپانسر و منابعی که از طریق آنها درآمدزایی کنیم و به مشکلات مالی و پنجره نقل و انتقالات را همان اول فصل حل کنیم که مشکلی ایجاد شود.

وی گفت: من به خاطر خودم صحبت نکردم فقط به خاطر صنعت نفت و کمکی هم اگر بوده فقط به به تیم صنعت نفت بوده است. یک عده سوءاستفاده کردند و مسائل مالی را مطرح کردند گفتند بهنام گفته باید ۲ میلیارد به من می‌دادند. فاصله مربیگری‌ من با آقای دراگان شاید از زمین تا آسمان باشد. ایشان حقش است دو سه میلیارد بگیرد منم حقم همان اندازه است که گرفتم. یک مقدار منصف باشیم. الان هم بازی خوبی انجام دادیم شاید اگر این موقعیت‌هایی که امروز از دست دادیم بازی‌های گذشته تبدیل به گل ‌می‌کردیم شاید به مراتب نتایج بهتری می‌گرفتیم. ما ۴۱ امتیاز گرفتیم و همه به من خرده می‌گیرند که چرا مثلا نتایج اینطوری رقم خورده است. تا حالا صنعت نفت در تاریخ لیگ برتر به ۴۱ امتیاز نرسیده است. با بازیکن خارجی، با مربی خارجی با مربی غیربومی من هیچ‌کاری نکردم همه امتیازات را آقای دراگان گرفته است ولی افتخاراش برای صنعت نفت است. من همه ناراحتی‌ام از فحاشی است. چون من در دوران ورزشی به هیچ‌کسی بی‌احترامی نکردم. فحاشی به بهنام سراج فحش به یک شهر است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امروز دیدم یک عده به آقای عیسی‌زاده فحاشی کردند. ایشان کارهای خوبی انجام دادن و همیشه به فکر تیم بوده و تیم را از لیگ یک به لیگ برتر آورد. در جاهایی که وزارت نفت نمی‌توانست تیم را حمایت کند، منطقه آزاد از تیم حمایت می‌کرد.

سراج ادامه داد: صنعت نفت بهترین جایگاه لیگ برتر را گرفته است. انشاءالله بتوانیم بازی بعد با قدرت و جوانمردانه فوتبال بازی کنیم و نتیجه بگیریم تمام دلخوشی من خوشحالی مردم آبادان است.

وی در خصوص بازی مقابل شاهین شهرداری بوشهر گفت: بازی خوبی بود تیم شاهین نه ضدفوتبال بازی کرد و بازی جوانمردانه بود و خیلی خوب فوتبال بازی کردند. اگر موقعیت‌های ما به گل تبدیل می‌شد بالای ۶،۷ گل ‌می‌زدیم ما چند بازی است در گل‌زنی دچار مشکل هستیم و این دارد ما را اذیت می‌کند. بازیکنانم تلاش می‌کنند و موقعیت‌های زیادی ایجاد می‌کنیم ولی در ضربات آخر از روی شکم‌ سیری ضربه می‌زنیم. مخصوصا وقتی یک گل می‌زنیم فکر می‌کنیم فوتبال تمام شده است در صورتی که من به بازیکنان متذکر می‌شوم وقتی گل زدید سراغ گل‌های بعدی بروید. سیستم من همیشه هجومی است. در بازی‌های گذشته توپ و میدان دست ما بوده است اما یا باختیم یا مساوی کردیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد بازی بعدی مقابل ماشین‌سازی افزود: ما بازی بعد قطعا می‌رویم برای نتیجه گرفتن و من کاری ندارم شرایط ماشین‌سازی چیست. من شرایط تیم خودم را می‌سنجم قطعاً می‌رویم آنجا نتیجه بگیریم و با تفکر می‌رویم که بازی‌ کنیم نه اینکه برویم از همین الان برنده آن بازی باشیم و ماشین‌سازی تیم خوبی است و در زمین خودش بازی می‌کند و ما می‌خواهیم خودمان را به بالای جدول نزدیک کنیم.

سراج در مورد برنامه‌های فصل آینده صنعت نفت خاطرنشان کرد: این کار کلان است که مدیریت و هیئت مدیره باید تصمیم بگیرند حتما بهترین راهکار را برای فصل آینده در نظر می‌گیرند و انشاءالله بهترین راهکار پیدا کنند و بهترین نحو آن را اجرا کنند تا بتوانیم صنعت نفت قوی‌تر از امسال وارد مسابقات کنیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.