سرمربی تیم فوتبال یوونتوس دلیل دو باخت پیاپی شاگردانش پس از مسجل شدن نهمین اسکودتوی متوالی آنها را توضیح داد.

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس دلیل دو باخت پیاپی شاگردانش پس از مسجل شدن نهمین اسکودتوی متوالی آنها را توضیح داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائوریتزیو ساری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس باخت خانگی ۳ بر یک تیمش مقابل رم در بازی شب گذشته از آخرین هفته از رقابت‌های فصل جاری سری A که دومین باخت متوالی این تیم پس از باخت سه روز پیش آن در خانه کالیاری بود را نتیجه تغییر ذهنیت آنها پس از مطمئن شدن از کسب عنوان قهرمانی‌شان دانست.

این اولین باخت خانگی یوونتوس در سری A از ماه آوریل سال ۲۰۱۸ بود که به ۳۹ بازی بدون باخت خانگی این تیم در لیگ پایان داد. طبق معمول هفته‌های گذشته بانوی پیر پس از پیش افتادن از حریف نتیجه بازی را واگذار کرد.

ساری به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: اینکه کمی ترس هم به جان تیم‌مان بیفتد، بد نیست. بعد از بازی‌مان مقابل لاتزیو (پیروزی ۲ بر یک بانوی پیر در تاریخ ۲۰ جولای) که احساس کردیم قهرمانی‌مان دیگر مسجل شده است، از نظر روانی و ذهنی افت کردیم. از الان به بعد اما ما باید حواس‌مان به حریف بعدی باشد و باید از نظر روانی بهبود پیدا کنیم. ما بازی (برگشت مقابل لیون در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا) را با یک گل خورده آغاز می‌کنیم و خب مسلماً در این شرایط کار بسیار سخت است.

لیون جمعه شب اولین بازی رسمی‌اش را از ماه مارس که لوشامپیونه به دلیل کرونا متوقف و در نهایت نیمه‌کاره رها شد انجام داد و تنها در ضربات پنالتی بود که مغلوب پاری‌سن‌ژرمن شد و نتوانست جام اتحادیه فرانسه را فتح کند.

ساری با اعتراف به اینکه تحت تأثیر رویکرد حریف فرانسوی‌اش قرار گرفته است افزود: آمادگی فیزیکی لیون برای من غافلگیر کننده بود. آنها اصلاً شبیه تیمی نبودند که مدت‌هاست بازی نکرده است. این یعنی که ما باید از نظر روانی خودمان را خیلی خوب تقویت کنیم. از نظر جسمانی این اتفاق طی دو سه رو آینده رخ خواهد داد. از چند روز پیش کمی از شدت کارمان کاستیم اما از دوشنبه باید به خوبی ریکاوری را آغاز کنیم.

سرمربی یوونتوس درباره وضعیت پائولو دیبالا که مصدوم است و در بازی مقابل رم هم حضور نداشت، گفت: پائولو دارد خوب پیش می‌رود. فردا سعی می‌کنیم که او را به تمرینات برگردانیم تا ببینیم که واکنشش چگونه خواهد بود.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.