وزیر ورزش و جوانان گفت: تا کنون در فرآیند واگذاری سرخابی ها طبق زمان بندی پیش رفتیم. توقع از مدیران عامل و حقوقی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تسریع در روند برگزاری مجامع است.

به گزارش خبرگزاری مهر مسعود سلطانی‌فر در نشست خصوصی سازی باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال که عصر چهارشنبه با حضور معاون سازمان خصوصی سازی، مدیران عامل سرخابی‌ها، معاونین ذیربط وزارت ورزش و جوانان و مدیران حقوقی دو باشگاه برگزار شد، تصریح کرد: با قدرت فرایند برگزاری مجامع پرسپولیس و استقلال را پیگیری کنید.

وی در ادامه توضیح داد: تا کنون در فرآیند واگذاری سرخابی‌ها طبق زمان بندی پیش رفتیم. توقع از مدیران عامل و حقوقی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تسریع در روند برگزاری مجامع است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه به معاونین خود تاکید کرده که یکی از مهمترین اولویت کاری هر روز پیگیری روند خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال است، اظهار داشت: در راستای فرایند خصوصی سازی و واگذاری سهام دو باشگاه، انتظار اقدامات موثرتری از مدیران دو باشگاه سرخابی داریم.

نشست خصوص سازی پرسپولیس و استقلال از ١٨ فروردین، پس از موافقت هیأت عالی واگذاری، بصورت مستمر، منظم و هفتگی با حضور وزیر ورزش و جوانان انجام شده است.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.