گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با توجه به شرایط جدول رده‌بندی قطعاً به دنبال گرفتن امتیاز از سپاهان هستیم و این تیم را کاملاً می‌شناسیم.

گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با توجه به شرایط جدول رده‌بندی قطعاً به دنبال گرفتن امتیاز از سپاهان هستیم و این تیم را کاملاً می‌شناسیم. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، بهنام سراج در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش برابر سپاهان در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: با توجه به اینکه هر دو تیم در چند بازی گذشته امتیازهای حساسی از دست داده‌اند، قطعاً در بازی فردا به دنبال کسب امتیاز کامل هستند و فکر می‌کنم بازی فردا مسابقه زیبا و جذابی از آب دربیاید.

وی افزود: با توجه به شرایط جدول رده‌بندی قطعاً به دنبال گرفتن امتیاز از سپاهان هستیم و این تیم را کاملاً می‌شناسیم. سپاهان تیمی خوب، بزرگ و منسجم است و از سرمربی قدرتمندی برخوردار است، ولی ما هم در هفته‌های گذشته بد بازی نکردیم اما نتایج دلخواه خود را به دست نیاوردیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: امیدوارم فردا بتوانیم دست پر از اصفهان برگردیم.

سراج گفت: بازیکن محرومی نداریم اما بختیار رحمانی، فاخر تهامی، مصطفی احمدی و سیروان قربانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. همچنین در تمرین روز گذشته مشکلی برای عیسی آ‌ل‌کثیر به وجود آمد. فعلاً این بازیکن را در اختیار باشگاه گذاشته‌ام تا پس از بازی با سپاهان جلسه‌ای برگزار و تکلیف این بازیکن را مشخص کنیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.