باشگاه بارسلونا برای فروش بال برزیلی خود به دو تیم از لیگ برتر فوتبال انگلیس اعلام آمادگی کرد.

باشگاه بارسلونا برای فروش بال برزیلی خود به دو تیم از لیگ برتر فوتبال انگلیس اعلام آمادگی کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بارسلونا به منظور تأمین بودجه خرید لائوتارو مارتینس از اینتر، فیلیپه کوتینو را به تیم‌های آرسنال و نیوکاسل پیشنهاد داد.

کوتینیو اکنون به صورت قرضی در بایرن مونیخ بازی می‌کند اما تیم باواریایی‌ تمایلی به قطعی کردن قرارداد وی ندارد و به این ترتیب ستاره سابق لیورپول در پایان فصل باید به بارسلونا برگردد. اما طبق ادعای سایت گل، کاتالان‌ها تمایلی به نگه داشتن کوتینیو ندارد و به همین دلیل برای او به دنبال مشتری هستند.

ماندن کوتینیو بازیکنی که ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ با قراردادی ۱۴۲ میلیون پوندی به بارسلونا پیوست،‌ نه تنها هزینه‌ای اضافی بابت پرداختن حقوق او به باشگاه تحمیل می‌کند بلکه سهمیه بازیکنان غیراروپایی تیم را هم اشغال می‌کند. از این رو بارسا در نظر دارد به هر نحو ممکن او را به تیمی دیگر منتقل کند و در صورت پیدا نشدن یک مشتری که حاضر به خرید قطعی ملی‌پوش ۲۸ ساله باشد، حتی او را قرض خواهد داد تا حداقل از پرداخت حقوق او معاف شود. گویا هنوز هیچ یک از دو باشگاه آرسنال و نیوکاسل به بارسلونا جواب نداده‌اند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.