مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قصد دارند با به خدمت گرفتن مهاجم انگلیسی منچستریونایتد بر قدرت خط حمله خود بیفزایند.

مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قصد دارند با به خدمت گرفتن مهاجم انگلیسی منچستریونایتد بر قدرت خط حمله خود بیفزایند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس ادعای نشریه انگلیسی «ایندیپندنت» انگلیس، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای تقویت هر چه بیشتر خط حمله‌اش چشم به جذب مارکوس رشفورد از منچستریونایتد در این تابستان دوخته است و این بازیکن را به عنوان یکی از اهداف اصلی نقل‌وانتقالات تابستانی در نظر گرفته است.

بر اساس این گزارش، پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد در این تابستان رقم قابل‌توجهی را صرف به خدمت گرفتن مهاجمی سطح بالا کند تا به همراه نیمار و کیلیان امباپه مثلث آتشینی را در خط حمله PSG شکل دهند که نام رشفورد ۲۲ ساله در صدر لیست آنها قرار دارد. پاری‌سن‌ژرمن اخیراً قرارداد مائورو ایکاردی را هم قطعی کرد.

رشفورد که به نوعی محصول آکادمی باشگاه منچستریونایتد به شمار می‌رود، در سال ۲۰۱۵ توسط لوئیز فن‌خال به تیم اصلی این باشگاه فراخوانده شده و از آن زمان تاکنون روند به رشدی در پیش گرفته، به طوری که تاکنون در ۲۰۸ بازی، ۶۶ گل برای شیاطین سرخ به ثمر رسانده است.

این مهاجم انگلیسی که ۳۸ بازی ملی و ۱۰ گل‌زده با پیراهن انگلیس در کارنامه‌اش دارد، تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۳ تحت‌قرارداد منچستریونایتد است. رشفورد ۲۲ ساله با وجود مصدومیت جدی که این فصل به آن دچار شد، در ۳۸ بازی آمار ۲۱ گل‌زده و ۱۰ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.