سیروس دین محمدی مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر هنوز از کادر فنی این تیم جدا نشده است.

سیروس دین محمدی مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر هنوز از کادر فنی این تیم جدا نشده است. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هفته گذشته بحث حضور سیروس دین‌محمدی در کادر فنی تراکتور مطرح شد و گفته می‌شد که قرار است این مربی با جدایی از جمع سرخپوشان قائمشهری راهی تیم تبریزی شود تا در کنار ساکت الهامی فعالیت کند.

با این وجود سیروس دین‌محمدی هنوز از جمع قائمشهری‌ها جدا نشده است و یکی از اعضای کادر فنی نساجی محسوب می‌شود. فعلاً پیوستن دین‌محمدی به تراکتور قطعی نیست و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

شاگردان محمود فکری در هفته بیست‌وپنجم مسابقات لیگ برتر میزبان نفت مسجدسلیمان خواهند بود. این در حالی است که نساجی بازیکنانی مثل محمد عباس‌زاده، حسین کیانی و محمدجواد جلالیان را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

محمد میری هم برای این بازی محروم است. در ضمن حسین ماهینی نیز در بازی با صنعت نفت آبادان مصدوم شد و حضورش در بازی با نفت مسجدسلیمان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

دیدار نساجی - نفت مسجدسلیمان در چارچوب هفته بیست‌وپنجم مسابقات فوتبال لیگ باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۱ روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر برگزار خواهد شد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.