پزشک پیشین تیم فوتبال بایرن مونیخ دلیل انتشار بروز یکسری اختلافات میان وی سرمربی سابق این تیم را فاش کرد.

پزشک پیشین تیم فوتبال بایرن مونیخ دلیل انتشار بروز یکسری اختلافات میان وی سرمربی سابق این تیم را فاش کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هانس ویلهلم مولر ولفهارت برای بایرن مونیخی‌ها یک نام شناخته شده است. او سالیان سال پزشک وفادار باواریایی‌ها بود و برای خودش اسم و رسمی داشت؛ با این حال از آنجایی که او آدم پرحاشیه‌ای نبود، شاید به جز بایرنی‌ها و آلمانی‌ها خیلی‌ها نامش را نشنیده بودند یا اطلاعات زیادی درباره‌اش نداشتند. تا اینکه پپ گواردیولا در سال ۲۰۱۴ به بایرن مونیخ پیوست و بروز یکسری اختلافات میان او و کادر پزشکی جنجال‌ساز شد. این اختلافات ذره ذر‌ه اوج گرفت و کار به جایی رسید که پزشک تیم مجبور به ترک بایرن مونیخ شد، البته پس از جدایی گواردیولا و پیوستن او به منچسترسیتی، مولر ولفهارت به بایرن مونیخ برگشت اما دوران ۴۰ ساله کاری او به عنوان پزشک تیم اصلی باشگاه در ماه ژوئن امسال به پایان رسید.

مولر ولفهارت ۷۷ ساله درباره دوران کاری‌اش در بایرن مونیخ تحت هدایت گواردیولا به شبکه BR۲۴ گفت: من واقعاً نمی‌توانستم به این واقعیت کنار بیایم که یک مربی جوان که خیلی‌ هم موفق بود و شاید یکی از مربیان واقعاً بزرگ فوتبال بود، در موضوعات پزشکی دخالت و طوری رفتار کند که انگار همه چیز را بهتر از من می‌داند.

مولر ولفهارتدر ادامه تأکید کرد؛ با اینکه هرگز روابط صمیمانه‌ای با گواردیولا نداشته است اما هنوز هم با او تماس دارد چرا که اختلافات‌شان را کنار گذاشته‌اند.

وی افزود: ما بعد از آن ماجراها یکدیگر را ملاقات کردیم و با هم حرف زدیم تا همه چیز تمام شود. برای یکدیگر احترام قائلیم و او همه ارزش کار مرا می‌داند و آن را زیر سؤال نبرده است.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.