باشگاه پرسپولیس با وجود نصب تونل ضدعفونی در ورزشگاه آزادی، با اصرار اقدام به نصب تونل مورد نظر خودش کرد.

باشگاه پرسپولیس با وجود نصب تونل ضدعفونی در ورزشگاه آزادی، با اصرار اقدام به نصب تونل مورد نظر خودش کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس در حاشیه نشست هماهنگی برای بازی پرسپولیس و شاهین شهرداری بوشهر از هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، به نبود تونل ضدعفونی در ورزشگاه آزادی معترض شده بود.

این در حالی است که طبق پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های صادره از مبادی ذیربط علی‌الخصوص سازمان لیگ، تهیه تونل ضد عفونی کننده برای برگزاری مسابقات بر عهده تیم و باشگاه میزبان می‌باشد. برای مثال در دیدار قبلی برگزار شده در روز دوشنبه ۹ تیر ماه در ورزشگاه آزادی میان استقلال و سایپا، باشگاه میزبان یعنی استقلال این تونل را فراهم کرد و آن دیدار برگزار شد.

برای دیدار امروز تیم‌های پرسپولیس و شاهین بوشهر وقتی از سوی باشگاه پرسپولیس که میزبان این دیدار است، خبری از تونل ضدعفونی نشد، مسئولان ورزشگاه آزادی از تونل‌هایی که در ورزشگاه وجود داشت، برای این دیدار استفاده کردند که همین اتفاق هم در ساعت ۱۴ امروز (شنبه) رخ داد و تونل نصب شد.

پس از نصب دستگاه ضدعفونی در ورزشگاه آزادی، باشگاه پرسپولیس با ارسال دستگاه ضدعفونی خود خواستار نصب آن در ورزشگاه شد که این مهم در نهایت امروز ساعت ۱۵ با همکاری و مساعدت مسولان ورزشگاه آزادی میسر شد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.