پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: فرهاد مجیدی به نمایندگی از یک جمع بزرگ نگرانی خود را ابراز داشت و قطعا مربیان و بازیکنان دیگر هم نگران سلامتی‌شان هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان دو روز پیش با انتشار نامه‌ای به مدیرعامل باشگاه به صورت تلویحی مخالفت خود را با از سرگیری دوباره لیگ اعلام داشت و خواستار مشخص شدن نهادی شد تا تضمین دهنده سلامتی جامعه فوتبال در صورت ادامه تمرینات و مسابقات باشد.

ایوب اصغرخانی در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص اظهار داشت: باید به سرمربی استقلال حق داد که نگران باشد و این نگرانی را ابراز دارد. فرهاد مجیدی تنها مربی نیست که نگران سلامتی بازیکنان و خانواده آنها است. حالا که مجیدی جسارت ابراز این نگرانی را داشته نباید او را ملامت کرد.

وی اضافه کرد: بدیهی است در این شرایط همه بازیکنان و مربیان نگران باشند و مجیدی به نمایندگی از ده‌ها مربی و بازیکن این نگرانی را در قالب یک نامه به مدیر باشگاهش اعلام داشت و این کاملاً منطقی است.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: نباید خودمان را با آلمان مقایسه کنیم و چون آنها لیگ شان را شروع کردند ما هم اقدام به آغاز مسابقات کنیم. فوتبال ما به اندازه آلمان است یا امکاناتمان؟ همین آلمان ۸ بار به فینال جام جهانی رسیده و ۴ بار قهرمان جام جهانی شده است. آیا ما باید فوتبالمان را با فوتبال این کشور مقایسه کنیم؟

مربی سابق تیم های پایه استقلال در ادامه بیان داشت: با همه این صحبتها دست آخر نه فرهاد مجیدی می‌تواند برای لیگ تصمیم بگیرد، نه من و نه بازیکنان و مربیان. ما فقط می‌توانیم نظرمان را بیان کنیم و هشدارهای لازم را بدهیم و امیدوارم تصمیم گیرندگان برای این فوتبال بتوانند آینده نگری کرده و تصمیمی نگیرند که بعداً از آن پشیمان شوند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )