سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد بعضی از بازیکنان تیم های لیگ برتری از خدایشان است که برای تیم ما بازی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، افشین پیروانی پس از جلسه امروز خود با یحیی گل محمدی و مهدی رسول پناه در ساختمان باشگاه پرسپولیس به خبرنگاران گفت: گزارشی را در رابطه با وضعیت تیم در اختیار آقای رسول پناه قرار دادیم. خوشبختانه وضعیت خوبی در تیم حاکم است و با قدرت کارمان را ادامه می‌دهیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره مخالفت ۴ باشگاه لیگ برتری با ادامه برگزاری دیدارهای فصل جاری تاکید کرد: باید به آنها بابت مشکلات اقتصادی موجود حق داد که به دنبال این موضوع باشند اما آیا سه ماه دیگر تضمینی برای کشف واکسن کرونا وجود دارد. باید تابع قانون باشیم. همه را هم باید به یک چشم دید.

وی درباره امکانات بهداشتی پرسپولیس که گفته می‌شود از ارگان‌های خاصی تهیه شده است افزود: زمانی که قرنطینه بود دنبال این وسایل رفتیم و هیچ ارگانی به کمک پرسپولیس نیامد. خوشبختانه اکنون شاهد هستیم که چند باشگاه دیگر هم وسایل لازم را خریداری کرده اند تا از آن استفاده کنند.

پیروانی درباره ادعای یحیی گل محمدی که فدراسیون فوتبال قاطعیت لازم را برای برگزاری ادامه بازی‌های لیگ برتر ندارد تاکید کرد: از فدراسیونی که رئیس ندارد نمی‌توان انتظار دیگری هم داشت. در سال مقدماتی جام جهانی هستیم. آیا رفتن به این مسابقات مهم نیست که با برخی صحبت‌ها برخورد قاطع نمی‌شود؟ باید بدانیم اگر در مسابقات بین المللی حاضر نشویم با جریمه روبرو می‌شویم و این موضوع کار را برایمان سخت می‌کند.

وی درباره حمایت ویژه از پرسپولیس افزود: وقتی بازی با سپاهان را بدون تماشاگر کردند بیانیه‌های زیادی دادند که به خاطر پرسپولیس چنین تصمیمی گرفته شد. دیدید که چند روز بعد در تمام دنیا چنین روشی را برای برگزاری بازی‌ها انتخاب کردند.

سرپرست پرسپولیس درباره مثبت شدن تست کرونای برخی اعضای باشگاه‌های لیگ برتری طعنه زد و گفت: باید از سازمان لیگ تشکر کرد که دادن تست را الزامی کرد در غیر اینصورت این افراد متوجه موضوع نمی‌شدند.

استیلی افزود: باید بین پرسپولیس که با ۱۰ امتیاز اختلاف در صدر جدول است و بقیه تیم‌ها تفاوت قائل بود!

وی درباره احتمال تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس برای فصل آینده تاکید کرد: به هواداران قول می‌دهم تمام بازیکنان فعلی خواهند ماند. آنها از خدایشان است در پرسپولیس باشند. بازیکنان بقیه تیم‌ها هم دوست دارند در پرسپولیس بازی کنند.

سرپرست پرسپولیس در پایان راجع به درخواست دراگان اسکوچیچ مبنی بر حضور دائمی کریم باقری در کنار او برای نیمکت تیم ملی ایران گفت: او از فوتبالیست‌های بزرگ بوده و با پرسپولیس قرارداد دارد. به این قرارداد نیز پایبند است ولی نظر خودش هم شرط است. من فکر می‌کنم آقای باقری به قدری پرسپولیس را دوست دارد که به پیشنهادات دیگر فکر نخواهد کرد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.