باشگاه بایرلورکوزن هم به صف مشتریان سردار آزمون اضافه شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت ایتالیایی «areanapoli.it» گزارش داد باشگاه بایرلورکوزن نسبت به جذب سردار آزمون از زنیت سن‌پترزبورگ علاقه‌مند است، مهاجمی که مورد توجه باشگاه ناپولی هم قرار دارد. پس از اینکه باشگاه‌هایی همچون وستهام، اورتون، آرسنال و لسترسیتی با این مهاجم ایرانی تماس گرفته‌اند، حالا نوبت به باشگاه‌های بوندس‌لیگایی رسیده است. بر اساس این گزارش باشگاه‌های آلمانی از جمله بایرلورکوزن در حال جمع‌آوری اطلاعات مربوط به سردار آزمون هستند، مهاجمی که ممکن است در پایان فصل با ترک لیگ برتر روسیه به مقصد یکی از لیگ‌های معتبر اروپایی، جهشی بزرگ در دوران حرفه‌ای‌اش داشته باشد.

در ادامه این گزارش آمده است؛ آزمون می‌داند چه سرنوشتی برای هموطنان خود از جمله علیرضا جهانبخش، آندرانیک تیموریان، کریم باقری و اشکان دژاگه در فوتبال باشگاهی انگلیس رقم خورده است که شانس کمی برای بازی داشته‌اند و تقریباً همیشه نیمک‌نشین بوده‌اند، از این‌رو ممکن است راهی انگیس نشود. در مقابل این مهاجم ایرانی در بوندس‌لیگا فضای بیشتری برای تحمیل خود به ترکیب اصلی خواهد داشت. هنوز زود است که بشود گفت چه اتفاقی خواهد افتاد، اما بوندس‌لیگای آلمان مقصدی نیست که بشود به آن دست رد زد.

آزمون ۲۵ ساله که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۲ تحت‌قرارداد زنیت سن‌پترزبورگ است، این فصل در ۲۹ بازی از رقابت‌های مختلف برای این تیم روسی به میدان رفته که حاصل آن ۱۴ گل‌زده و ۷ پاس‌گل بوده است.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )