ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن بار دیگر با درگذشت یکی از اسطوره‌های بزرگ بسکتبال NBA ابراز همدردی کرد و از رابطه خوبش با او سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیمار می‌گوید آن زمان که خبر درگذشت کوبی برایانت را شنیده، عمیقاً تحت‌تأثیر قرار گرفته بود. اسطوره بسکتبال NBA و تیم لس‌آنجلس لیکرز در روزهای پایانی ماه ژانویه (اوایل بهمن ماه) در سانحه سقوط هلیکوپتر در کالیفرنیا به همراه ۸ تن دیگر از جمله دختر ۱۳ ساله‌اش جان خود را از دست داد.

ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن همان موقع پس از بروز این اتفاق در برتری ۲ بر صفر PSG در خانه لیل در هفته بیست‌ویکم لوشامپیونه فرانسه، پس از به ثمر رساندن هر دو گل تیمش برای ادای احترام به کوبی برایانت عدد «۲۴» که شماره پیراهن ویژه این اسطوره بسکتبال بود را نشان داد.

نیمار در گفت‌وگو با نسخه عربی مجله «وُگ» در یادآوری درگذشت ستاره لس‌آنجلس لیکرز گفت: مرگ برایانت بسیار مرا تحت‌تأثیر قرار داد، چون زندگی‌ ما اشتراکات زیادی داشت. من شخصاً بارها کوبی را زمانی که به پاریس می‌آمد، ملاقات می‌کردم. وقتی شما شخصی را ملاقات می‌کنید که ورزشکار هم است، رابطه خاصی بین شما به وجود می‌آید و برایانت واقعاً خیلی خاص بود. ورزش و جامعه جهانی، انسان بزرگی را از دست داد.

مهاجم پاریسی‌ها که با وجود مصدومیت‌هایی که این فصل داشته در ۲۲ بازی، آمار ۱۸ گل‌زده و ۱۰ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته، در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: برای یک ورزشکار حرفه‌ای چیزی بدتر از مصدومیت نیست. در دو فصل گذشته واقعاً از مصدومیت‌ها ضربه خورده‌ام. به هر حال نیمی از موفقیت یک ورزشکار، ذهنیتی است که او دارد. اگر ذهنیت خوبی داشته باشید، بازی‌‌تان به طور طبیعی‌تری جریان پیدا می‌کند.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.