مهاجم پیشین تیم‌های اتلتیکومادرید و منچستریونایتد ممکن است برای ادامه دوران حرفه‌ای‌اش سر از قاره آسیا در بیاورد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رادامل فالکائو که تجربه بازی برای تیم‌های مختلف در دو قاره آمریکای جنوبی و اروپا را دارد، ممکن است در مقطع پایانی دوران حرفه‌ای‌اش راهی فوتبال باشگاهی آسیا شود.

نشریه اسپانیایی «مارکا» چاپ مادرید اعلام کرد، این مهاجم کلمبیایی که در حال حاضر عضو تیم گالاتاسرای ترکیه است و تا سال ۲۰۲۲ با این باشگاه قرارداد دارد، ممکن است در تابستان پیش رو برای کسب تجربه چالشی جدید راهی قطر یا عربستان شود.

براساس این گزارش، دو باشگاه السد قطر و الهلال عربستان حتی پیشنهادهایی به فالکائو ۳۴ ساله ارائه کرده‌اند، مهاجمی که ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات ۱۴ میلیون یورو تخمین زده شده است.

مهاجم پیشین تیم‌های اتلتیکومادرید و موناکو که دو تجربه حضور قرضی ناموفق در تیم‌های منچستریونایتد و چلسی را بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ دارد، در تابستان گذشته با امضای قراردادی سه ساله با دستمزد پنج میلیون یورو در سال به گالاتاسرای پیوست.

فالکائو در سوپرلیگ ترکیه عملکرد خوبی از خود نشان داده و در ۲۰ بازی از رقابت‌های مختلف ۱۰ گل به ثمر رسانده و یک پاس‌گل هم داده است. همین بازی‌های خوب سبب شده است تا قطری‌ها و عربستانی‌ها مشتری او شوند.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.