سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تیمش را در حالی به مصاف سپاهان می‌فرستد که به احتمال فراوان سیدجلال حسینی جایی در ترکیب اصلی سرخپوشان ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، عملکرد ضعیف خط دفاع پرسپولیس در بازی‌های اخیر این تیم باعث شده است که یحیی گل‌محمدی تصمیم بگیرد از زوج شجاع خلیل‌زاده و محمدحسن کنعانی‌زادگان استفاده کند. زوجی که در نیمه دوم بازی اخیر پرسپولیس مقابل الشارجه هم به کار گرفته شد و دروازه‌ سرخپوشان در این نیمه بسته ماند.

گابریل کالدرون نیز در زمان حضورش در پرسپولیس بیشتر از زوج خلیل‌زاده و کنعانی‌زادگان استفاده می‌کرد، اما با ورود به جمع سرخپوشان یحیی سعی کرد تغییراتی در ترکیب تیمش به وجود بیاورد که یکی از آنها در خط دفاع بود. او که در نیم‌فصل دوم هدایت سرخپوشان را بر عهده گرفت، تغییرات دیگری هم در ترکیب تیم برنده کالدرون داشت. بازگشت علیرضا بیرانوند به ترکیب اصلی، قرار گرفتن کمال کامیابی‌نیا به جای محسن ربیع‌خواه و نیمکت‌نشین کردن بشار رسن تغییراتی بود که گل‌محمدی در ترکیب مدنظرش ایجاد کرد.

به نظر می‌آید سرمربی پرسپولیس تصمیم گرفته است کم‌کم به همان ترکیبی که کالدرون در چهار پنج هفته پایانی نیم‌فصل اول به آن رسید و با نتایج خوبی هم برای پرسپولیس همراه بود، برسد. از این رو احتمال اینکه رادوشویچ، ربیع‌خواه و رسن در اصفهان فیکس شوند، وجود دارد.

پرسپولیس فردا (یکشنبه) از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه نقش جهان به مصاف سپاهان خواهد رفت.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.