پیشکسوت باشگاه استقلال تاکید کرد که قهرمان شدن این تیم در مسابقات لیگ برتر دور از دسترس نیست.

پرویز برومند در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست ۲ بر یک استقلال برابر الاهلی گفت: با توجه به کیفیت خوب زمین چمن و قدرت تیمی استقلال، تصور می‌کردم که این بازی را ببریم ولی با وجود اینکه استقلال تیم بهتری از الاهلی بود، با بدشانسی سه امتیاز را از دست داد. برد استقلال برای من دور از انتظار نبود ولی اصلا تصور نمی‌کردم که یک داور هم هست که بخواهد یک پنالتی بیهوده برای الاهلی بگیرد و گل سالم استقلال را هم قبول نکند. استقلال نمایش خوبی داشت ولی به حقش نرسید. دو تیمی که استقلال در مرحله پلی‌آف آنها را شکست داد از الاهلی و الشرطه قوی‌تر بودند و استقلال در دو بازی اخیر بدشانس بود.

وی در خصوص اختلاف‌های سیدحسین حسینی و سید مهدی رحمتی و حاشیه‌هایی که توسط این دو بازیکن در صفحات مجازی ایجاد شد، عنوان کرد: به صورت کامل در جریان نیستم که در گذشته چه اتفاقاتی رخ داده و چه حرف‌هایی رد و بدل شده است اما معتقدم که زندگی می‌گذرد و ما باید برای خودمان دوست نگه داریم نه اینکه دنبال دشمنی باشیم. اگر هم اتفاقی در گذشته رخ داده باید فراموش شود.

برومند در پاسخ به این پرسش که «آیا استقلال می‌تواند در این فصل قهرمان شود؟» گفت: قهرمانی استقلال دور از دسترس نیست، من نحوه بازی این تیم و نحوه برخورد مجیدی با بازیکنان را می‌پسندم و سرمربی استقلال هم تاکنون عملکرد خوبی داشته و از پس این کار به‌خوبی برآمده است. فقط امیدوارم کمک‌های مجیدی به معنای واقعی به این مربی کمک کنند، به عنوان مثال اگر کادرفنی استقلال در بازی با پرسپولیس مهدی قائدی را تعویض نکرده بود احتمال زیادی داشت که استقلال دربی را با برد پشت سر بگذارد. برای استقلال و فرهاد مجیدی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم این تیم بهترین عملکرد را داشته باشد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.