مسئول برگزاری دیدار تیم‌های فوتبال تراکتور تبریز و سایپا اعلام کرد که تا این لحظه برگزاری دیدار فردای این دو تیم قطعی است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم بارش برف در شهر تبریز باعث شد هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی اعلام کند که دیدار فردای تراکتور و سایپا از نظر آنها لغو است و این بازی احتمالاً در روز شنبه آینده برگزار خواهد شد.

این موضوع واکنش مسئول برگزاری این مسابقه را در پی داشت. جواد خلیفه‌سلطان در این باره به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: هم‌اکنون در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز حضور دارم و حدود ۵۰ کارگر در حال آماده‌سازی زمین چمن برای برگزاری این مسابقه هستند. با توجه به شرایط جوی، تا این لحظه دیدار تراکتور - سایپا فردا (جمعه) برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: تعجب می‌کنم که چرا هیئت فوتبال آذربایجان شرقی چنین موضوعی را اعلام کرده است. این موضوع در حیطه وظایف و اختیارات بنده به عنوان مسئول برگزاری بازی و داوران مسابقه است نه هیئت فوتبال استان.

خلیفه‌سلطان اظهار داشت: اگر فردا شاهد بارش برف باشیم امکان به تعویق افتادن مسابقه وجود دارد اما اکنون شدت بارش کم شده و اگر شرایط جوی به همین صورت باشد بازی، فردا برگزار خواهد شد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.