سجاد آقایی، مهاجم جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: دوست داشتم یک چالش جدید را تجربه کنم و امیدوارم عملکرد خوبی در تیم جدیدم، ذوب‌آهن داشته باشم.

سجاد آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد جدایی از استقلال و حضور قرضی‌اش در ذوب‌آهن گفت: من با چند نفر در مورد این موضوع مشورت کردم و در نهایت تصمیم گرفتم که تا آخر فصل جاری یک فضای جدید را تجربه کنم. من دنبال یک چالش جدید بودم، چند پیشنهاد هم داشتم ولی در نهایت ذوب‌آهن را انتخاب کردم که تیم بزرگ و ریشه‌داری است. امیدوارم در ذوب‌آهن عملکرد خوبی داشته باشم و باعث خوشحالی هواداران ذوب‌آهن و مردم اصفهان شوم.

آقایی در واکنش به اینکه گفته می‌شد مسئولان استقلال تمایل داشتند این بازیکن راهی نساجی شود، تصریح کرد: ظاهراً دو باشگاه صحبت‌هایی را با یکدیگر انجام داده بودند، ولی من ذوب‌آهن را انتخاب کردم و از این انتخاب هم راضی هستم. باید از مسئولان باشگاه استقلال و همچنین آقای مجیدی هم تشکر کنم که اجازه جدایی دادند و امیدوارم قوی‌تر از قبل برگردم و به استقلال و آقا فرهاد کمک کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا انتظار نداشت بیشتر برای استقلال بازی کند؟» خاطرنشان کرد: هر بازیکن جوانی دوست دارد بیشتر بازی کند تا خودش را نشان دهد. هر وقت هم که آقای استراماچونی به من بازی داد نهایت تلاشم را کردم تا بازیکن مفیدی باشم. استراماچونی همیشه به من می‌گفت که نباید با انجام چند بازی راضی باشم. او از من می‌خواست که همیشه تشنه بازی کردن باشم. من چیزهای زیادی از این مربی یاد گرفتم و برای او آرزوی موفقیت دارم.

بازیکن جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره انتخاب مجیدی به‌عنوان سرمربی جدید استقلال گفت: آقا فرهاد الگوی من است و خوشحالم که سرمربی استقلال شده است. امیدوارم استقلال با مربیگری مجیدی بهترین نتایج را گرفته و هواداران را خوشحال کند.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن: استعفای محمدی به دلیل خستگی است، او به کارش ادامه می‌دهد/ به نویدکیا پیشنهاد ندادیم

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.