فیزیوتراپ تیم فوتبال امید کشورمان تأکید کرد، نفراتى که با مصدومیت از تیم‌هاى باشگاهى به اردوی این تیم آمدند حداقل یک هفته نباید بازى کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علیرضا شهاب، فیزیوتراپ تیم فوتبال امید کشورمان با بیان این مطلب اظهار داشت: متأسفانه امید نورافکن، على شجاعى و مهران درخشان‌مهر با مصدومیت در تمرین تیم حاضر شدند که حاصل برخورد در بازى‌ها یا تمرینات باشگاهى بوده است و ما در حال پیگیرى برنامه آماده‌سازى آنها هستیم.

وى در ادامه افزود: توصیه ما قطعاً این است که هر سه بازیکن تمرین سبک داشته باشند و حداقل در یک هفته آینده در بازى یا تمرین جدى حضور نداشته باشند. مصدومیت نورافکن نسبت به شجاعى و درخشان‌مهر جدى‌تر است. آسیب‌دیدگى نورافکن از ناحیه دنده موجب خونریزى شده و التهاب در این بخش به صورت واضح دیده مى‌شود. وارد آمدن هر ضربه دیگرى مى‌تواند موجب تشدید جدى مصدومیت شود.

فیزیوتراپ تیم فوتبال امید کشورمان در خاتمه تصریح کرد: توصیه ما این است که هر سه بازیکن در روزهاى آتى از امکانات موجود در مجموعه مرکز ملى فوتبال جهت طى مراحل درمان خود استفاده کنند تا بتوانند در پایان مدت موردنظر با سلامتى کامل به میادین بازگردند.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.