مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: دنیزلی به خاطر مشکلات شخصی خواستار قطع همکاری شد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت باشگاه تراکتور، غلامرضا صادقیان در خصوص جدایی دنیزلی اظهار کرد: آقای دنیزلی به دلیل برخی از مشکلات شخصی بارها در اواسط فصل به ترکیه سفر کرد و پیش از این نیز درخواست جدایی از تراکتور را داده بود اما با توجه به تغییرات متعدد سال گذشته، مالک باشگاه و اعضای هیأت‌مدیره با ایجاد تغییرات در فصل جاری مخالف بودند و به همین دلیل بر تداوم همکاری تأکید داشتیم تا اینکه در جلسه روز گذشته با آقای دنیزلی، ایشان به صورت قاطع خواستار قطع همکاری و سفر به ترکیه شد.

وی با اشاره به فشردگی مسابقات لیگ برتر توضیح داد: باتوجه به اینکه هر چهار روز یک بازی انجام خواهیم داد و از طرفی تغییرات صد در صدی در کادر فنی در فاصله‌ کوتاه جواب نمی‌دهد، با تصمیم مالک باشگاه، مسئولیت فنی تیم به آقای شیخ‌لاری که طی شش ماه گذشته همراه تیم بود، سپرده شده است. آقای شیخ‌لاری در مسائل فنی از مسعود شجاعی کاپیتان تیم هم کمک خواهد گرفت.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: به دنبال بهبود شرایط تیم از نظر روحی و روانی و ایجاد وحدت در باشگاه برای ارائه بازی ایده‌آل و تماشاگرپسند هستیم.

صادقیان در خصوص تغییرات متعدد دنیزلی در ترکیب تیمش نیز گفت: ما به هرم مدیریتی اعتقاد داریم و از این‌رو چندین بار به آقای دنیزلی اعلام کرده بودیم که برای جذب کمک‌مربی آمادگی داریم اما ایشان نپذیرفت و به باشگاه گفت که در صورت نیاز اعلام می‌کند که البته هیچگاه اینگونه نشد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.