سوشا مکانی، دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خود را تا آخر عمر هوادار تیم پرسپولیس خواند و گفت که یکی از رؤیاهای بزرگ او دعوت دوباره به تیم ملی است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سوشا مکانی پس از برتری یک بر صفر نفت مسجدسلیمان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: من مقابل هواداران پرسپولیس هیچ حرفی برای گفتن ندارم و همیشه سرم مقابل آنها پایین بوده است. تا آخر عمر پرسپولیسی هستم و هواداران این تیم در قلب من جای دارند.

سنگربان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با تکذیب مصاحبه منتسب به او در آستانه دیدار پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان گفت: چند روز پیش از این دیدار مصاحبه خیالی منتشر شد که در آن از جانب من عنوان شده بود که دیگر به پرسپولیس فکر نمی‌کنم! من در حدی نیستم که بخواهم بگویم که به پرسپولیس فکر نمی‌کنم. این صحبت‌ها نیز از طرف کسانی مطرح شده بود که دوست ندارند موفقیت من را ببینند. تمام تلاش من در این روزها موفقیت تیمم بوده است و امیدوارم در ادامه مسیر پرسپولیس نیز عملکرد موفقی داشته باشد.

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطر نشان کرد: همیشه کار خود را انجام دادم و تلاش کردم در تمرینات بهترین عملکرد را داشته باشم. در پرسپولیس نیز همین‌گونه تمرین می‌کردم تا بتوانم صد درصد توان خود را ارئه کنم. در زمان حضور در پرسپولیس خیلی‌ها تلاش کردند در بیرون از زمین تمرکز مرا به‌هم بزنند که تا حدودی در این موضوع نیز موفق بودند.

مکانی خاطر نشان کرد: این دوستان می‌دانستند از لحاظ فنی توانایی لطمه زدن به من را ندارند و تمام تمرکز خود را بیرون از زمین گذاشته بودند. حضور ۱۵، ۱۶ ساله من در سطح اول فوتبال نشان می‌دهد که از لحاظ فنی مشکلی ندارم.

وی در پاسخ به این پرسش که حضور در فوتبال اروپا چه تأثیری در عملکرد او داشته است، گفت: صد درصد حضور در فوتبال اروپا از لحاظ فنی به من کمک کرد. کمترین کمک حضور در اروپا، آرامشی است که یک بازیکن دارد. آنها فقط به مسائل فنی اهمیت می‌دهند. خدا را شکر دیگر برنامه‌های تلویزیونی که محتوایی نداشته و به دنبال ضربه زدن به بازیکنانی که باب میل آنها رفتار نمی‌کرد، بودند وجود ندارد و آرامش به فوتبال ایران بازگشته است.

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که هنوز کسانی که به آرامش او لطمه می‌زدند در باشگاه پرسپولیس وجود دارند، گفت: نمی‌دانم، اما من در باشگاه پرسپولیس دوستان زیادی دارم و با برانکو و کادرمربیگری آن زمان پرسپولیس نیز رابطه محترمانه‌ای داشتم، اما خبر می‌رسید برخی دوستان تا نام مرا می‌شنیدند، ناراحت می‌شدند.

مکانی درباره حضورش در تیم ملی فوتبال گفت: تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تا در لحظه بهترین باشم و کسی که در لحظه بهترین باشد، رؤیاهای بزرگی که یکی از آنها حضور در تیم ملی است، دارد.

حاتمی: پرسپولیس هم می‌توانست برنده بازی باشد/ تیمی بدون ستاره هستیم که نتیجه می‌گیریم

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.