سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن برای رقیب آتی تیمش احترام زیادی قائل است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل اعتقاد دارد تنها ارائه بهترین نمایش ممکن متضمن برتری مقابل بروژ در بازی هفته سوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپاست.

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: با ۱۷ بازیکن و ۳ دروازه‌بان به شهر حریف آمده‌ایم و فکر نمی‌کنم امباپه توان بازی ۹۰ دقیقه‌ای داشته باشد. باید در تمام طول بازی، چه در ابتدا و چه در انتها انتخاب‌های مناسبی داشته باشیم.برای این بازی ایده‌های زیادی دارم اما هنوز ۱۱ نفر اصلی را انتخاب نکرده‌ام. غیر از کاوانی که هنوز وضعیت نامشخصی دارد، بقیه بازیکنان تیم آماده هستند.هنوز در حال تمرین هستیم و در آخرین لحظات، تصمیم نهایی را می‌گیریم.

او در ادامه افزود: بازی در لیگ قهرمانان اروپا دشوارتر از هر رقابت دیگری است.برای بروژ احترام زیادی قائل هستم چون انرژی و اشتیاق زیادی دارد. انتظار یک بازی فیزیکی مقابل تیمی با توانایی پرس شدید را دارم.جدال دشواری در پیش است. بروژ در ۲ بازی اول خودش در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا شکست نخورده و فراموش نکنید یک نیمه ۲ - صفر در خانه رئال مادرید پیش بود.برای برتری بر این تیم خوب باید بهترین بازی خودمان را انجام دهیم.اگر واقعا خوب نباشیم، شانسی برای پیروزی نخواهیم داشت.آماده هستیم و آرامش زیادی داریم.امیدوارم در این رقابت دشوار بازی خوبی انجام دهیم.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.