زین‌الدین زیدان ایمان دارد تیمش به ناکامی‌های اخیر واکنش خوبی نشان خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در خانه گالاتاسرای در هفته سوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا ابراز امیدواری کرد شاگردان او نسبت به ناکامی‌های اخیر واکنش مناسبی نشان دهند.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در این باره گفت: همه ما از وضعیت تیم مطلع هستیم و باید در این بازی واکنش خوبی نشان دهیم. شروع بدی در لیگ قهرمانان داشته‌ایم اما این فرصت را داریم که اوضاع را تغییر دهیم. هر اتفاقی رخ دهد، باز هم بازی‌های زیادی در پیش خواهد بود. انتقادات و صحبت‌ها در مورد تغییر سرمربی پایانی نخواهند داشت.

او در ادامه افزود: ۱۸ سال در رئال مادرید حضور داشته‌ام و می‌دانم هر بازی یک فینال است. به عنوان بازیکن هم اتفاق مشابهی برایم رخ داده بود. می‌دانم کجا هستم و شغل من چه فشاری به دنبال دارد. شایعات اذیتم می‌کند. می‌خواهیم ۳ امتیاز را کسب کنیم. مثبت نگاه می‌کنم و اطمینان دارم بهترین عملکردمان را ارائه خواهیم کرد. مایلم تا ابد اینجا باشم. ما رئال مادرید هستیم و نمی‌توانیم اجازه دهیم حتی برای یک دقیقه اوضاع بر خلاف میلمان پیش برود. آماده هستیم و بازی بزرگی خواهیم داشت.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.