نیکو کواچ امیدوار است تیمش مقابل المپیاکوس بازی خوبی ارائه کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیکو کواچ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل المپیاکوس در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ابراز امیدواری کرد بازیکنان باواریایی بازی خوب و نتیجه‌ای درخشان کسب کنند.

سرمربی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ در این باره گفت: توماس مولر بخش مهمی از تیم ماست قدر او را می‌دانم و توماس هم دوباره خودش را ثابت خواهد کرد. مارتینس در بازی مقابل آگزبورگ خوب کار کرد. البته ما ۲ گل دریافت کردیم. بنابراین نمی‌توانیم بگوییم اگر بازیکن خاصی بازی کند، گل دریافت نمی‌کنیم. همه باید با هم در امور دفاعی شرکت کنیم.

او ادامه داد: رئیس باشگاه از من نخواسته به هیچ بازیکنی بازی دهم. حضور مارتینس در ترکیب اصلی مقابل آگزبورگ تصمیم من بود. ارتباط نزدیکی با اولی هوینس دارم اما مربی ترکیب را انتخاب می‌کند و هیچ چیزی عوض نشده است.قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بسیار سخت است. اگر ۳ قهرمانی بایرن در دهه ۷۰ را کنار بگذاریم، طی ۴۰ سال بعدی تنها ۲ بار قهرمان شده‌ایم. هر یک از ما میل قهرمانی در این رقابت را داریم اما این اتفاق با صحبت کردن رخ نمی‌دهد.بایرن می‌خواهد در هر بازی به پیروزی دست یابد. می‌دانیم مقابل تیمی بسیار قوی قرار می‌گیریم که تماشاگرانی عالی دارد. باید خوب بازی کنیم و ببریم.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.