حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان تصور نمی‌کرده، تیمش مغلوب پرسپولیس شود و برتری ۲ بر یک را برای پیکانی‌ها متصور بوده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حسین فرکی پس از شکست ۲ بر یک تیمش مقابل پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: آن چیزی که ما امروز برای خودمان مقابل تیم بزرگ پرسپولیس تصور نمی‌کردیم، شکست بود. خیلی تلاش کردیم و برنامه‌ریزی کرده بودیم. تمرینات خوبی را دنبال کرده بودیم و در این بازی هم با اهدافی که تعیین کرده بودیم، بیشتر مسائلی که مدنظرمان بود، از سوی بچه‌ها انجام شد و بازیکنانم عملکرد خوبی داشتند. روی گل دوم غفلت کردیم و آنجایی که انتظار داشتیم بازی را به سود خودمان تمام کنیم و برنده از زمین خارج شویم، متأسفانه گل را دریافت کردیم و شکست خوردیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: در این چند بازی که انجام دادیم، برخلاف عملکردی که بازیکنانم دارند و اهدافی که برای یک بازی خوب و باکیفیت داریم و به این اهداف می‌رسیم، اما در نتیجه‌گیری همیشه اشتباهاتی را مرتکب می‌شویم. این در صورتی است که اگر حریف همین اشتباهات را مقابل ما انجام دهد، ما از آن استفاده نمی‌کنیم، اما حریفان از اشتباهات ما استفاده می‌کنند. با تمام احترامی که برای رقیب بزرگ‌مان قائل هستم، در این بازی حق ما شکست نبود. با این حال فوتبال است و نتایج هم غیرقابل پیش‌بینی و امروز برخلاف میل و انتظارمان بازی را واگذار کردیم.

لیگ برتر فوتبال| برتری پرسپولیس در ورزشگاه خالی آزادی

فرکی در واکنش به این مسئله که مهاجمانش در چند صحنه خودخواه بودند و به یکدیگر پاس نمی‌دادند، گفت: فکر می‌کنم بازیکنانم جوانی می‌کنند یا احساسی هستند. این نکته کاملاً درستی است و اگر در پاس‌های آخر دقت کرده بودیم یا انتخاب خوبی می‌کردیم، شرایط بهتر می‌شد. اگر فرصتی نصیب‌مان می‌شود، باید بتوانیم از این فرصت استفاده کنیم. ما فرصت داشتیم، اما متأسفانه انتخاب خوبی نداشتیم تا توپ را به یار کناری بدهیم تا او توپ را گل کند.

وی خاطرنشان کرد: از آنجایی که بازیکنان ما عجله و شتاب داشتند که ضربه آخر را بزنند و بی‌دقت بودند، نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم. پیش‌بینی ما این بود که ۲ بر یک بازی را ببریم و همین اتفاقات را تصور می‌کردیم. همه چیز درست بود، جز آنجایی که بازیکنان باید گذشت می‌کردند، ضربه نهایی را تبدیل به گل می‌کردند و این اتفاق رخ نداد. جریمه هم شکست می‌شود و ما باید در این خصوص با بازیکنان صحبت کنیم. کسی که در موقعیت بهتری است باید صاحب توپ شود تا موقعیت‌های ما تبدیل به گل شود.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.