سرمربی تیم شهرداری ماهشهر با بیان این‌که دلم برای دو چیز می‌سوزد، گفت: یکی این‌که دو تیم در جام حذفی داریم ولی زمین چمن مناسب و استادیوم و حتی چمن‌زن نداریم و دیگری این‌که یکسری‌ها عادت کرده‌اند و انگار وظیفه آن‌ها این است که به استادیوم بیایند و به تیم خود و حریف ناسزا بگویند و بروند.

به گزارش ایسنا، مهدی پاشازاده امروز (۲۴ مهرماه) در نشست خبری پیش از بازی با استقلال بندر ماهشهر در جام حذفی، اظهارکرد: امیدوارم بازی خوب و فنی شود. حریف تیم خوبی است و به آن‌ها احترام می‌گذاریم زیرا آن‌ها هم مثل ما لیاقت داشته‌اند که توانسته‌اند به یک هشتم نهایی برسند. امیدوارم ما برنده بازی باشیم.

وی بیان کرد: وضعیت ما خوب است. البته به خاطر یکسری مشکلات عقب افتادیم ولی تلاش می‌کنیم که در جام حذفی و لیگ ۲ جبران کنیم. راه طولانی داریم ولی به تیم امیدواریم.

سرمربی تیم شهرداری ماهشهر با بیان این‌که دلم برای دو چیز می سوزد، گفت: یکی این‌که دو تیم در جام حذفی داریم ولی زمین چمن مناسب و استادیوم و حتی چمن‌زن نداریم. این جا باید امکانات خیلی بهتری داشته باشد. همچنین امیدوارم فرهنگ فحاشی از استادیوم بیرون برود. یکسری‌ها عادت کرده‌اند و انگار وظیفه آن‌ها این است که به استادیوم بیایند و به تیم خود و حریف ناسزا بگویند و بروند. از هواداران می‌خواهم به استادیوم بیایند و ما هم تلاش می‌کنیم تا حتما موفق باشیم. به هر حال امیدوارم این مسایل ریشه کن شود.

همچنین سمیر مجیدی، سرمربی تیم استقلال بندرماهشهر در نشست خبری پیش از بازی با شهرداری ماهشهر در جام حذفی، اظهارکرد: بازی فردا (پنجشنبه) می‌تواند یک دیدار سخت برای دو تیم باشد. هر دو تیم از هم شناخت دارند. متاسفانه ما فردا، سه چهار بازیکن خوب‌مان را نداریم ولی نگران نیستیم زیرا جایگزین‌های قابلی داریم. تیم ما آماده و سرحال است.

وی گفت: از هواداران دو تیم می‌خواهم فقط به تشویق تیم مورد علاقه خود بپردازند و دور از حواشی باشند تا شاهد یک بازی بسیار خوب باشیم و آن‌ها نیز راضی به خانه‌هایشان برگردند.

سرمربی تیم استقلال بندرماهشهر عنوان کرد: هر تیمی که تمرکز بالایی داشته باشد و از موقعیت‌هایش استفاده کند، برنده خواهد بود. دو تیم بعد از بازی نیز باید مثل قبل از مسابقه کنار هم و مانند برادر باشند و نباید سمت حواشی برویم.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.