مهرداد کریمیان، سرمربی موقت تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت که به درخواست عبدالله ویسی در این تیم مانده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مهرداد کریمیان پس از برتری ۲ بر صفر تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مقابل سایپا در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: من با ویسی به شاهین بوشهر آمده بودم و او به من لطف داشت. من چند سال در تیم فجر سپاسی کنار آقای پیروانی کار کرده بودم و ویسی به من لطف داشت و مرا به بوشهر آورد. در جلسه‌ای که ویسی می‌خواست برود او دید که انصاف نیست یک جا تیم را خالی کنیم و به همین دلیل از من خواهش کرد تا من بمانم و کار کنم.

وی افزود: بازی خیلی خوبی با تیم خوب سایپا داشتیم. صادقی اکثراً به بازیکنان زیر ۲۱ سال خود بازی داده بود و این جای ارزش دارد که این تشکیلات به اینجا رسیده و امیدوارم در ادامه راه موفق باشند. ما چند موقعیت خوب داشتیم و بچه‌ها خوب بازی کردند و از آنها تشکر می‌کنم. امیدوارم در آینده هم این روند را ادامه دهند و اتفاقات خوبی برای تیم شاهین رقم بزنند. این برد را به هواداران بوشهری تقدیم می‌کنم و امیدوارم در آینده بردهای بیشتری از این جوانان بوشهری ببینند.

مربی تیم شاهین شهرداری در واکنش به طرح موضوعی مبنی بر اینکه شوک وارد شده به تیم شاهین تأثیر مثبت گذاشته است،‌ گفت: شُوکی به تیم وارد نشده است. ما همان کادری هستیم که قبلاً با تیم کار می‌کردیم، ولی دو سه عامل بود که روی تیم تأثیر گذاشت. اول اینکه هوا خیلی بهتر از قبل بود و دیگر شرجی نبود. این هوا برای تیم ما بهتر بود. بچه‌ها همان بازیکنانی بودند که قبلاً بازی می‌کردند و فقط کمی جنب و جوش‌ و پاس دادن آنها بهتر شده بود. من خودم هم نگاه می‌کردم می‌گفتم این‌ها همان بازیکنان هستند؟! در هر صورت بازیکنان جوان این سطح انگیزشی را هم دارند. به آنها تبریک می‌گویم و امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد.

۳ گزینه اصلی مدیران شاهین شهرداری بوشهر برای جانشینی ویسیوی در مورد دلیل بازی نکردن مشایخی، تصریح کرد: اکثر بچه‌های ما در این هفته خوب کار کردند، به استثنای چند نفر که یکی از آنها مشایخی بود. او بازیکن قابلی است و حفظ توپ خوبی دارد، ولی در هفته پیش در تمرینات به خودش هم گفتم که خوب نبود. خودش هم گفت من بازیکن تمرینی نیستم و قابلیت‌هایم را در زمین نشان می‌دهم. در هر صورت هر مربی تفکراتی دارد، در مقابل سلمان بحرانی در طول هفته واقعاً جنگنده بود و ما را متقاعد کرد که از او استفاده کنیم. تا جایی هم که خودش انرژی داشت در زمین بود و بعد درخواست کرد تا تعویض شود.

«آیا در زمان ویسی نکات فنی را به بازیکنان انتقال نمی‌دادید؟»، مربی تیم شاهین در پاسخ به این پرسش گفت: چرا منتقل می‌کردیم، ولی خیلی جاها بازیکن تمرکز ندارند، اما بچه‌ها امروز با فکر بازتری در زمین بودند. این نکات قبلاً هم گفته می‌شد و هم ما و هم ویسی این حرف‌ها را می‌زدیم، اما شاید ذهن بچه‌ها درگیر مسائل دیگری بود که من نباید باز کنم و وظیفه من هم نیست. قطعاً باشگاه دلش می‌خواهد تیم خوبی برای شهر فراهم کند تا هواداران هم لذت ببرند.

کریمیان در ادامه گفت: ما در حال کار کردن هستیم تا تیم بهتر شود. شاید خیلی‌ها می‌گفتند توان بدنی بچه‌ها کم است، ولی کم کم باید به لحاظ استقامت بدنی بچه‌ها را بالا ببریم. در این چند روز تعطیلی تلاش کردیم تا از لحاظ بدنی تیم را بالا بیاوریم و فکر می‌کنم شرایط بهتری نسبت به بازی‌های قبل داشتیم. سایپا هم کادرفنی و امکانات خیلی خوب دارند، اما اگر دقت کنید آنها هم در لحظاتی از بازی انرژی‌شان تخلیه شد. این تیم کار زیادی دارد و قطعاً باید برای اینکه موقعیت‌های بیشتری کسب شود، تلاش بیشتری هم شود.

وی در ادامه در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه صفرزاده در پست دفاع چپ عملکرد ضعیفی داشته است، عنوان کرد: من با این صحبت موافق نیستم، چون ابوذر صفرزاده در تیم ذوب‌آهن چندین بازی در پست دفاع چپ بازی کرد و من هم از زمان فجرسپاسی روی او شناخت دارم.

مربی تیم شاهین در پایان در مورد اینکه او در مصاحبه‌ای عنوان کرده است قصد دارد از تیم شاهین جدا شود و آیا اگر به او پیشنهاد سرمربیگری داده شود قبول خواهد کرد یا خیر، بیان کرد: جای این سؤال اینجا نیست، ولی جواب می‌دهم. من هیچ مصاحبه‌ای در هیچ رسانه‌ای انجام ندادم. شاید در بین صحبت‌هایی که بین خودمان انجام دادیم کسی این حرف را زده باشد. باید این مسائل را به باشگاه بسپاریم تا ببینیم چه می‌شود.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.