مدافع برزیلی پیشین تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن که تابستان امسال از این تیم جدا شد، دلیل منصرف شدن از تمدید قرارددادش با قهرمان فرانسه را فاش کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دنی آلوز، دفاع راست سابق تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن که تابستان امسال از این تیم جدا شد و به تیم فوتبال سائوپائولوی برزیل پیوست، مردم شهر پاریس را به نژادپرستی متهم کرد.

آلوز ۳۶ ساله دو سال پیش از یوونتوس به پاری‌سن‌ژرمن پیوست و در حالی که آماده شده بود قراردادش را با این تیم تمدید کند، از این کار خودداری کرد و به تیمی برگشت که ۲۰ سال پیش دوران حرفه‌ای بازیگری‌اش را در آن آغاز کرد.

او در یک مصاحبه با نشریه GQ‌ انزجار خود از دوران زندگی‌اش در شهر پاریس را ابراز کرد و گفت: پاریس شهری استرس‌زاست و من آن را خیلی دوست ندارم. اگر یک هفته آنجا باشید، دیگر تا آخر عمرتان به آنجا نخواهید رفت. زندگی کردن در این شهر اعصاب‌تان را به‌هم می‌ریزد. این شهر مرا کمی یاد سائوپائولو می‌انداخت با این تفاوت که پاریسی‌های لعنتی نژادپرست هستند، خیلی نژادپرست. آنها مستقیماً به من چیزی نگفتند، چون اگر این کار را می‌کردند به آنها می‌گفتم که باید به کجا بروند اما می‌دیدم که با دوستانم در این شهر چه برخوردهایی می‌شد.

فوتبال جهان| آلوز پس از عقد قرارداد با سائوپائولو: می‌توانستم به هر تیمی بروم اما ترجیح دادم به برزیل برگردم

آلوز در دو فصلی که در پاری‌سن‌ژرمن حضور داشت، با این تیم دو قهرمانی در لوشامپیونه، یک قهرمانی در جام حذفی و یک قهرمان در جام اتحادیه و دو قهرمانی در سوپرجام فرانسه به افتخارات فراوان دوران بازیگری‌اش اضافه کرد. او با اینکه در یک مقطع از تمایل خود برای تجربه فضای هیجان‌انگیز لیگ برتر انگلیس سخن به میان آورد، در نهایت ترجیح داد که به باشگاه دوران نوجوانی‌اش برگردد. او تابستان امسال با تیم ملی برزیل قهرمان کوپا آمه‌ریکا شد و در پایان این رقابت‌ها جایزه بهترین بازیکن تورنمنت را هم از آن خود کرد.

سازمان گردشگری پاریس هنوز هیچ واکنشی به اظهارات منفی آلوز درباره پایتخت فرانسه نشان داده است.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.