سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز گفت: برای پنالتی‌های احتمالی در پایان دیدار با استقلال برنامه داریم و می خواهیم برنده از زمین خارج شویم.

به گزارش خبرنگار مهر، داود مهابادی در نشست خبری پیش از دیدار برابر استقلال از مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: فردا با یک تیم خوب بازی داریم، تیمی که سابقه قهرمانی در جام حذفی را دارد، از شخصیت بالایی برخوردار است و می خواهد در تهران و برابر هوادارانش ما را شکست دهد. ما باید در مقابل این تیم پرانرژی ظاهر شویم و تمام توان خود را به کار ببندیم تا بتوانیم این بازی را با موفقیت به پایان برسانیم.

سرمربی فجر سپاسی خاطرنشان کرد: ما در جدول لیگ یک هم شرایط خوبی داریم، بازی های قابل قبولی ارائه کردیم و یک امتیاز با صدرنشین فاصله داریم بازیکنان من از لحاظ روحی و روانی برای این دیدار آماده هستند و فردا به دنبال کسب پیروزی برابر استقلال هستیم.

مهابادی در پاسخ به این پرسش که استقلال در هفته های اخیر عملکرد خوبی در زدن پنالتی نداشته، گفت: پنالتی بستگی به مسائل روحی و روانی دارد شاید بازیکنانی باشند که در تمرینات خوب پنالتی می زنند اما در طول بازی چنین اتفاقی برایشان رخ نمی دهد. البته در پنالتی ها کیفیت دروازه بان هم مهم است و هر تیمی که دارای دروازه بان باکیفیتی باشد شانس موفقیتش بیشتر خواهد بود. بنابر این اعتقاد دارم در بازی فردا کار به پنالتی کشیده شود مطمئنا تیمی موفق خواهد بود که از لحاظ روحی و روانی و کیفیت دروازه بان شرایط بهتری خواهد داشت.

سرمربی فجر سپاسی در پاسخ به این پرسش که آیا فردا در برابر استقلال هجومی بازی خواهید کرد، گفت: همه چیز بستگی به شرایط بازی دارد، شاید دقایقی هجومی بازی کنیم و دقایقی دفاعی اما با آنالیز خوبی که از استقلال داشته ایم مقابل این تیم یک بازی قابل قبول را ارائه خواهیم کرد.

وی در پایان و پاسخ به این پرسش که آیا برای بازی فردا سورپرایز هم خواهید داشت یا خیر گفت: اجازه دهید سورپرایز فردا را در جریان بازی ببینید، بعدا در این باره صحبت می کنم.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.