در شب شکست مدافع عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، بارسلونا در خانه رقیبش به تساوی دست یافت و چلسی ناباورانه شکست خورد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شب اول از هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با شکست تیم فوتبال لیورپول، باخت ناباورانه چلسی و تساوی بارسلونا آغاز شد.

براساس این گزارش، لیورپول به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در خانه ناپولی ۲ بر صفر شکست خورد. مرتنس در دقیقه ۸۱ (از روی نقطه پنالتی) و یورنته تعویضی در دقیقه ۱+۹۰ برای میزبان گل زدند تا لیورپول به اولین مدافع عنوان قهرمانی از فصل ۹۵-۱۹۹۴ مهمترین تورنمنت باشگاهی فوتبال اروپا تبدیل شود که در اولین بازی فصل بعد قهرمانی‌اش شکست می‌خورد. در دیگر بازی گروه پنجم، سالزبورگ ۶ بر ۲ از سد خنت گذشت.

در گروه ششم، دورتموند در شبی که رویس در دقیقه ۵۶ یک پنالتی را از دست داد، مقابل بارسلونا به تساوی بدون گل رسید. مسی در دقیقه ۵۸ این مسابقه به جای فاتی وارد زمین شد و بازگشتش از مصدومیت را اعلام کرد.

این نتایج در حالی رقم خورد که در گروه هفتم رقابت‌ها لایپزیگ ۲ بر یک در خانه بنفیکا به برتری رسید. در گروه هشتم نیز والنسیا با تنها گل رودریگو در دقیقه ۷۵ در خانه یک بر صفر چلسی را برد. بارکلی در دقیقه ۸۸ پنالتی چلسی را از دست داد. در دیگر بازی این گروه، آژاکس ۳ بر صفر لیل فرانسه را برد.

لیگ قهرمانان اروپا| زنیت با گل رکوردشکن آزمون در زمین لیون امتیاز گرفت/ اینتر در ثانیه‌های پایانی از شکست گریخت

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.