محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تأکید کرد، این باشگاه در مقطع زمانی فعلی برنامه‌ای برای تغییر سرپرست و مدیر تیم ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدحسن انصاری‌فرد درباره مذاکرات باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ و پرداخت بدهی سرخپوشان به این مربی کروات، گفت: ما مکاتباتی با برانکو و مدیربرنامه‌هایش داشتیم و اعلام آمادگی کردیم که با توجه به اینکه برانکو زحمات فراونی برای پرسپولیس کشیده است و همواره رابطه خوبی با باشگاه داشته، در محیطی دوستانه و بدون مراجعه به فیفا مشکل را حل کنیم و گفتیم جای ما در فیفا نیست که رودرروی هم قرار بگیریم. مدیربرنامه‌های برانکو هم اعلام آمادگی کرده است و ان‌شاءالله ما در اسرع وقت که تأمین مالی کنیم با ایشان جلسه‌ای را برگزار خواهیم کرد تا تفاهم‌نامه مالی را به امضا برسانیم.

وی درباره این موضوع که باشگاه تراکتور از بیرانوند شکایت کرده و مالک این باشگاه هم گفته است که دروازه‌بان پرسپولیس اخلاقش را اصلاح کند، تصریح کرد: من قصد ندارم جواب کسی را بدهم و این قضیه تمام شده است و گزارشی هم از داور و مراجع رسمی اعلام نشده است. مشکلی هم در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال وجود ندارد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: ما مورد خاصی از بیرانوند ندیدیم، حتی او بزرگوارانه عذرخواهی کرد. بنابراین وقتی یک شخصی عذرخواهی می‌کند دیگر دامن زدن به این مسائل درست نیست. بیرانوند با وجود توهین‌هایی که در تبریز به او شد، خویشتنداری کرد. امیدواریم که فضای ورزش دوستانه باشد و به این حاشیه‌ها دامن زده نشود.

انصاری‌فرد که با برنامه رادیویی «تهران ورزشی» ‌گفت‌وگو می‌کرد، درباره جلسه‌ دیروزش با مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان گفت: به‌هرحال با توجه به اینکه وزیر ورزش رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس است، این جلسات همواره برگزار می‌شود و هر چند وقت یک بار جلسه داریم. جلسه‌ دیروز هم جلسه‌ای عادی بود برای مسائل جاری باشگاه. همین‌طور که آقای فتحی (مدیرعامل باشگاه استقلال) هم با وزیر ورزش جلسه داشت، جلسه ما هم یک جلسه عمومی بود.

وی درباره ناراحتی علی علیپور از هواداران و بحث رفتن او از پرسپولیس بیان کرد: بحث رفتن علیپور منتفی شده است. او یکی از ارکان باشگاه است. ما به خصوص در بازی‌های آینده بیشتر از گذشته به علیپور نیاز داریم و از هواداران هم درخواست داریم بیشتر از گذشته از او حمایت می‌کند. امروز هم قرار است با علیپور تفاهم‌نامه جدیدی برای قراردادش امضا کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره مشکلات سیستم بلیت‌فروشی باشگاه‌ها و حضور داوطلبین برای بلیت‌فروشی در ورزشگاه‌ها گفت: ما جلسات خوبی با آقای کریمی که مسئولیت این کار را دارد، برگزار کردیم و در حال تنظیم برنامه‌ای هستیم که این مشکل به طور کامل برطرف شود. با اسپانسر هم هماهنگ کردیم که از طریق نرم‌افزاری مشکلات حضور هواداران در ورزشگاه را حل کنیم.

انصاری‌فرد در پاسخ به این پرسش که «اجرای قانون «۹۰ به ۱۰» در ورزشگاه‌ها امکانپذیر است؟»، خاطرنشان کرد: با وضعیت فعلی امکانپذیر نیست، مگر اینکه هر باشگاهی هواداران خود را شناسایی و کارت هواداری صادر کند. ما یک برنامه خوب برای هواداران خود داریم تا شناسایی شوند و اگر این امکان برای تمام باشگاه‌ها فراهم شود می‌توان این قانون را اجرا کرد، ولی با شرایط فعلی که راهکاری برای شناسایی هواداران نیست، امکانپذیر نخواهد بود. هواداران وقتی از بلیت اینترنتی خریداری می‌کنند، اصلاً امکان شناسایی آنها وجود ندارد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع که در تمدید قرارداد جدید بیرانوند بند فسخ ۷۰۰ هزار دلاری همچنان پابرجاست، گفت: هنوز قرارداد جدید بیرانوند امضا نشده است، ولی با او تفاهم کردیم و بند ۷۰۰ هزار دلاری فسخ قرارداد پابرجاست. ان‌شاءالله بعد از بازگشت بیرانوند از هنگ‌کنگ قرارداد جدید او هم امضا خواهد شد.

انصاری‌فرد درباره اینکه صحبت‌هایی درباره حضور افشین پیروانی در پست سرپرستی تیم مطرح شده است، تصریح کرد: نه صحبتی مطرح نشده است و فعلاً هیچ برنامه‌ای برای این کار نداریم.

وی در مورد نامه باشگاه پرسپولیس به صداوسیما در مورد استفاده از نام «پرسپولیس ایران»، گفت: با توجه به اینکه در ثبت شرکت‌ها نام باشگاه «پرسپولیس» است، ما پیگیری می‌کنیم که هر جا نامی از باشگاه برده می‌شود حتماً به نام پرسپولیس ایران باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که حقیقت دارد همچنان در ثبت شرکت‌ها نام حمیدرضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس مطرح است و مشکلاتی که برای سرپرست پیشین باشگاه به وجود آمده و حتی حساب‌هایش مسدود شد، آیا این نگرانی‌ها برای او هم وجود دارد که با اتفاقات مشابه دست به گریبان شود، بیان کرد: بله در دفتر روزنامه رسمی آقای گرشاسبی فعلاً مدیرعامل باشگاه است و باید تغییرات را انجام دهیم و ان‌شاءالله در آینده نزدیک این کار صورت می‌گیرد. برای هر مدیرعاملی که در دو باشگاه پرسپولیس و استقلال حضور دارد، ممکن است که این مشکلات پیش بیاید، ولی ان‌شاءالله کار را طوری مدیریت کنیم که در آینده با مشکل مواجه نشویم.

انصاری‌فرد در پاسخ به این سؤال که کالدرون درخواست جذب بازیکن جدیدی داشته است، تصریح کرد: ما ظرفیت تیم‌مان پر است و بازیکن جدیدی نمی‌توانیم جذب کنیم و تا نیم‌فصل جابه‌جایی هم نداریم. در آن زمان هم اگر سرمربی قصد گرفتن بازیکن جدید داشته باشد، باید بازیکنی را جابه‌جا کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا در زمانی که در کمیته فنی فوتسال حضور داشت، پاداش فوتسال بانوان پرداخت نشده است، گفت: من وظیفه‌ام چیز دیگری بود. من رئیس لیگ فوتسال بودم و این مسائل به من مربوط و در حیطه اختیاراتم نبود. بازیکنان با من در ارتباط بودند و من می‌دانستم که فدراسیون فوتبال به خاطر تحریم‌های مالی که اعمال شده است، مشکل مالی دارند، نمی‌توانند پول‌های‌شان در فیفا را منتقل کنند و اگر این اتفاق بیفتد پاداش‌ها پرداخت می‌‌شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان در پاسخ به این پرسش که بعد از حضور مجددش به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از چند سال، ورزش کشور تغییرات مثبتی داشته است یا خیر، گفت: به‌هرحال شرایط باشگاهداری با توجه به اینکه ما ردیف بودجه نداریم و دولت و وزارت ورزش هیچ‌گونه کمکی به ما نمی‌توانند داشته باشند، نسبت به گذشته بسیار سخت‌تر شده است. رقم قراردادها بالاتر رفته و شرایط کار سخت شده است و باید تلاش کنیم که در این شرایط سخت تیم را به جایی برسانیم که آرامش داشته باشد و منابع مالی را از طریق اسپانسرها تأمین کنیم، امیدواریم که بتوانیم در این میدان سخت و دشوار سربلند بیرون بیاییم.

انصاری‌فرد از بازیکنان و مربیان پرسپولیس مهلت خواست

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.