مدیربرنامه‌های مهاجم بوسنیایی تیم فوتبال رم می‌گوید؛ یکی از دلایل تمدید قرارداد این بازیکن، خسته شدن او از بلاتکلیفی درباره انتقالش به اینتر بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که انتظار می‌رفت ادین ژکو در چند روز باقی مانده به پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی راهی اینتر شود، او در نهایت قراردادش با رم را تمدید کرد و با این تصمیم چندین جابجایی بالقوه در فوتبال ایتالیا را هم تحت تأثیر قرار داد.

گفته می‌شد اینتر می‌خواهد ژکو را جانشین مائورو ایکاردی کند که جایی در برنامه‌های آنتونیو کونته ندراد و می‌خواهد به یوونتوس برود. اینتر اما قصد نداشت تا مشخص شدن تکلیف ایکاردی پیشنهاد قبلی‌اش برای خرید ژکو (۱۵ میلیون یورو) را ارتقا دهد و رم هم حاضر نبود مهاجمش را زیر ۲۰ میلیون یورو بفروشد. در همین حال ایکاردی بر پیوستن به یووه پافشاری داشت و سایر پیشنهادهایش از رم و ناپولی را رد کرد. در نهایت ژکو تصمیم به ماندن در رم گرفت و اکنون جابجایی‌های بعدی بسیار پیچیده‌تر به نظر می‌رسد.

سیلوانو مارتینا مدیربرنامه‌های ژکو در این خصوص به شبکه تله‌رادیو استریو گفت: ژکو قلباً رم را دوست دارد. خانواده‌اش هم همینطور. بازیکنی با سابقه ادین نمی‌تواند منتظر تصمیم‌گیری یک بازیکن دیگر مثل ایکاردی بماند. من و او داشتیم با هم صحبت می‌کردیم و به خودمان گفتیم؛ می‌مانیم چون اینجا محبوب هستیم. درست است که بعضی از هواداران به ادین توهین کردند اما باشگاه واقعاً او را دوست دارد. در روز اخیر، ما شروع به مذاکره برای تمدید قرارداد و شب گذشته هم قرارداد را امضا کردیم، البته درخواست هم‌تیمی‌ها، سرمربی، باشگاه و هواداران هم در تصمیم او برای تمدید قراردادش بسیار تأثیرگذار بود. احساس مهم بودن در باشگاهی مانند رم، کار شما را برای آمدن پای میز مذاکره و رسیدن به توافق آسان می‌کند.

مارتینا افزود: زمانی که من به پتراچی (مدیر برنامه‌های باشگاه رم) پیام دادم و گفتم ما آماده مذاکره برای تمدید قرارداد هستیم، او خوشحال‌ترین مرد دنیا بود. برایش نوشتم «می‌خواهم چیزی به تو بگویم که ممکن است دوست داشته باشی». او بلافاصله جوابم را نداد. به همین دلیل دوباره برایش نوشتم «کنجکاو نیستی بدانی چه چیزی می‌خواهم بگویم؟». پتراچی در جوابم نوشت «تنها چیزی که الان نظرم را جلب می‌کند این است که بگویی ژکو می‌‌خواهد با ما تمدید کند». من هم نوشتم «اگر اینطور است، پس خوش‌شانسی». و اینطور بود که خیلی زود ما همه چیز را برای تمدید قرارداد مهیا کردیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.