مدیر ورزشی تیم فوتبال یوونتوس نسبت به شایعات اخیر مطرح شده در خصوص پائولو دیبالا و احتمال پیوستن ایکاردی به یووه واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پائولو دیبالا که پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی در انگلیس بحث پیوستنش به دو تیم منچستریونایتد و تاتنهام مطرح بود، اکنون شایعه رفتنش به پاری‌سن‌ژرمن و یا معاوضه شدنش با مائورو ایکاردی، مهاجم اینتر برسر زبان‌هاست اما مدیر ورزشی تیم فوتبال یوونتوس می‌گوید پیشرفتی در مذاکرات برسر آینده حرفه‌ای این مهاجم آرژانتینی حاصل نشده است.

فابیو پاراتیچی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» در خصوص آینده مهاجم ۲۶ ساله یووه گفت: بازار نقل‌وانتقالات هنوز باز است و علاقه‌مندی‌هایی هم وجود دارد اما هیچیک از بازیکنان ما در آستانه فروش نیستند. دیبالا بازیکن یوونتوس است، در واقع او یکی از بازیکنان فوق‌العاده ما است. همانطور که به شما گفتم، در بازار نقل‌وانتقالات مذاکرات و صحبت‌هایی صورت می‌گیرد.

وی همچنین درباره مهاجم اینتر که گفته می‌شود علاقه زیادی دارد تا به راه‌راه پوشان تورین ملحق شود، اظهار داشت: ایکاردی در حال حاضر بازیکن اینتر است و ما در مورد بازیکنان تیم‌های دیگر صحبت نمی‌کنیم. ما گونسالو ایگواین و ماریو مانژوکیچ که مهاجمان فوق‌العاده‌ای هستند را داریم، پس ترجیح می‌دهم در مورد بازیکنان دیگر تیم‌های صحبت نکنم. ما از بازیکنانی که داریم، راضی هستیم.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.