ارنستو والورده امیدوار به ارائه یک نمایش درخشان دیگر از شاگردانش است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ارنستو والورده در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل آلاوس در چارچوب هفته سی و چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) شرایط آبی و اناری‌ها را مطلوب دانست.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در این باره گفت: بازی سختی خواهد شد. آلاوس همان طور که در سالیان اخیر نشان داده تیمی است که خوب دفاع می‌کند.این تیم روند خوبی داشته و هنوز شانس کسب سهمیه اروپایی را دارد. بودن در رده‌های بالایی جدول برای آن‌ها یک دستاورد عظیم است. آلاوس برای برد به میدان خواهد آمد و انگیزه زیادی هم دارد. هفته فشرده‌ای پیش رو داریم که انرژی زیادی از تیم می‌گیرد. خواهیم دید چه تصمیمی برای ترکیب می‌گیریم. قهرمانی در لالیگا را می‌خواهیم. سرنوشت در دست خودمان است. هفته فشرده‌ای داشتیم و امکان دارد تغییراتی در ترکیب به وجود بیاورم. قصد داریم هر چه زودتر تکلیف قهرمانی را مشخص کنیم. با تیمی بازی داریم که به سهمیه اروپایی فکر می‌کند. به پیروزی در بازی فردا می‌اندیشیم.

او در ادامه افزود: این تیم به فشارها عادت دارد. بارسلونا همیشه در بازی‌ها دشوار، شخصیتش را نشان داده است؛ بخصوص در بازی‌های حذفی. آرام هستیم اما از طرفی می‌دانیم در مقطع پایانی فصل هر بازی حکم یک فینال را دارد و جای لغزش ندارید.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.