نماینده پارلمان صربستان واکنش تندی به حمایت تنیسور مطرح کشورش از تیم ملی فوتبال کرواسی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت اسپورت اکسپرس روسیه، ولادیمیر جوکانوویچ، نماینده حزب حاکم در پارلمان صربستان معتقد است که هیچ صربستانی نباید تیم ملی فوتبال کرواسی را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حمایت کند.

این در حالی است که نواک جوکوویچ، تنیسور مشهور صربستانی گفته بود که پس از خروج تیم ملی فوتبال کشورش از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باید کرواسی را مورد حمایت قرار دهند.

جوکانوویچ نیز در واکنش به مصاحبه جوکوویچ گفت: فقط احمق‌ها می‌توانند از تیم ملی فوتبال کرواسی حمایت کنند! نواک خجالت نمی‌کشد؟ البته او برای ما یک قهرمان ملی است و قدردان تلاش‌هایش هستم اما حمایت از کرواسی؟ این حرف مرا دیوانه می‌کند. مردمی که برای مثال به جای حمایت از روسیه طرفداری کرواسی را می‌کنند دیوانه هستند و باید در قرنطینه قرار بگیرند.

رئیس‌جمهوری صربستان نیز در طول جام جهانی ۲۰۱۸ از تیم ملی فوتبال روسیه حمایت کرده بود و در بازی مرحله یک‌هشتم نهایی برای شاگردان چرچسوف در بازی با کرواسی آرزوی موفقیت کرد.

تیم ملی فوتبال کرواسی ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه فردا (چهارشنبه) در مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه رو در روی انگلیس قرار می‌گیرد.

این خبر حدود ۳ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.