نبرد صدرنشین گروه چهارم و تیم دوم گروه سوم جام جهانی ۲۰۱۸ در وقت‌های معمول برنده نداشت تا جدال آنها به وقت‌های اضافی کشیده شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین بازی از شب دوم مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، امشب (یکشنبه) از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه نژنی نوگورود، تیم‌های ملی کرواسی صدرنشین گروه چهار و دانمارک تیم دوم گروه سوم به مصاف هم رفتند که این بازی در ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا جدال دو تیم به وقت‌های اضافه کشیده شود.

یورگنسن از دانمارک در دقیقه یک بازی سریعترین گل جام را به ثمر رساند و ماندزوکیچ سه دقیقه بعد برای کروات‌ها گل تساوی را به ثمر رساند.

به این ترتیب پس از جدال اسپانیا - روسیه در اولین بازی شب دوم این مرحله، چهارمین بازی مرحله یک هشتم نهایی هم به وقت‌های اضافه کشیده شد. این در حالی است که هیچ یک از دو تیم در حضورهای قبلی‌‌شان در جام جهانی به وقت‌های اضافه نرفته بودند. بدین ترتیب مردان دالیچ سرمربی کرواسی و هاریده سرمربی دانمارک از این نظر رکوردی جدید از خود به جا گذاشتند.

کرواسی که در مرحله گروهی با کسب تمام امتیازات صعود کرد در هر دو نیمه بازی تیم برتری نسبی نسبت به حریف داشت و میل بیشتری برای حمله و مالکیت توپ نشان داد اما در نهایت در برابر مقاومت حریف برای کشیدن بازی به وقت‌های اضافه تسلیم شد.

این خبر حدود ۳ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.