سرمربی تیم ملی اسپانیا با وجود شکست شاگردانش مقابل روسیه و حذف از جام جهانی، تأکید کرد هیچ گلایه‌ای از آنها ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرناندو هیرو پس از باخت شاگردانش مقابل روسیه در ضربات پنالتی در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به خبرنگاران گفت: آمده بودیم تا با این بازیکنان بزرگ دست به کار بزرگی بزنیم. کار کردن با آنها به عنوان سرمربی مایه افتخار من بود. تمام تلاش‌‌مان را کردیم و دست به ریسک زدیم. این شکست و ناکامی را به عنوان سرمربی تیم ملی برعهده می‌گیرم اما باز هم می‌گویم که مایه افتخار من بود که این تیم را هدایت کردم. هر چه در توان داشتیم در این بازی ارائه کردیم اما بازی کردن مقابل تیمی که با ۱۱ بازیکنش دفاع می‌کند کار سختی است. تنها چیزی که برای من الان اهمیت دارد ناراحتی هواداران و بازیکنانم است.

وی افزود: بازیکنان من بسیار ناراحت هستند چون هواداران‌مان را ناراحت می‌بینند و با آنها ابراز همدردی می‌کنند و این هم دلیل دیگری است که من به کار کردن در این تیم افتخار می‌کنم. هیچ شکایتی از بازیکنانم ندارم. اگر قرار به این کار باشد، اول از همه از خودم انتقاد می‌کنم و آماده شنیدن انتقادات هستم.

سرمربی ماتادورها که در فاصله ۴۸ ساعت به اولین بازی این تیم در جام جهانی جانشین خولن لوپتگی شد، در پاسخ به این سؤال که آیا به کارش به عنوان سرمربی لاروخا ادامه می‌دهد تأکید کرد: برای من تمرین دادن این بازیکنان لذتبخش بود. ادامه دادن یا ندادن به کارم تصمیم من نیست. این موضوع خیلی مهم نیست و در حال حاضر کم‌اهمیت‌ترین مسئله است. من به صورت فردی عملکرد هیچ بازیکنم را زیر سؤال نمی‌برم و اگر از کسی باید انتقاد شود، آن شخص من هستم.

این خبر حدود ۳ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.