دستیار منصوریان از روی نیمکت این تیم اخراج شد تا باعث اعتراض شدید منصوریان نسبت به تصمیمات داور بازی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در حالی از ساعت ۲۰ در ورزشگاه آزادی آغاز شد که کادر فنی هر دو تیم اعتراضاتی را نسبت به عملکرد داور بازی داشتند.

* تمام بازیکنان نیمکت نشین استقلال تهران پس از گلی که روزبه جشمی به ثمر رساند سمت وی رفتند تا خوشحالی پس از گل دسته جمعی انجام دهند.

* امیر قلعه نویی سرمربی استقلال تهران بارها به خاطر اشتباهات فردی بازیکنانش بر سر آنها فریاد کشید و از آنها می خواست توپ را به راحتی از دست ندهند.

* هواداران استقلال با تشویق شدید سید حسین حسینی و خواندن شعار «تو دروازه بان استقلالی» به مهدی رحمتی که از حضور در تمرینات این تیم نیز منع شده است طعنه زدند.

* میک مک درموت مربی بدنساز استقلال تهران در دقیقه ۴۷ از سوی داور بازی اخراج شد تا نتواند ادامه بازی را از کنار زمین تماشا کند. نکته جالب اینکه قلعه نویی در اقدامی عجیب از داور خواست اجازه بدهد مربی استقلال روی نیمکت بماند!

*اشتباهات خط حمله ذوب آهن در نیمه دوم باز هم قلعه نویی را عصبانی کرد تا سرمربی ذوب آهن فریادهای بسیار بلندی را بر سر آنها بکشد.

* در دقایق پایانی این بازی تماشاگران علیه علیرضا منصوریان و سیدرضا افتخاری شعار دادند و خواستار رها کردن استقلال توسط آنها شدند. در این بین چند دستگی هواداران استقلال هم عجیب بود. برخی خواستار ماندن این دو بودند و برخی هم به تشویق علی فتح الله زاده پرداختند.

این خبر حدود ۴ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.