سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:در ادامه باید به این تیم افتخار کنیم در نیمه اول خوب نبودیم در ادامه خوب بودیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مجید جلالی بعد از تساوی مقابل ذوب آهن اظهار داشت: نیمه اول شرایط خیلی خوبی نداشتیم، ولی در نیمه دوم شرایطمان بهتر شد. وقتی که به لحظات آخر می‌رسیدیم درصد شانس بردمان بیشتر می‌شد. باید بگویم که در خط حمله باید قوی‌تر شویم تا بتوانیم از موقعیت‌هایمان به نحو احسن استفاده کنیم. شما نگاه کنید تیم ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی است هم از لحاظ کادر فنی و هم از لحاظ بازیکنانی که در اختیار دارند. تیم قدرتمندی است و ما توانستیم جلوی این تیم خوب بازی کنیم و موقعیت‌های خوبی هم به دست آوردیم.

جلالی در ادامه در خصوص امیرحسین صادقی و اتفاقات روز گذشته اظهار داشت: من از امیرحسین صادقی کاملاً راضی هستم. با توجه به اینکه یک سال و نیم در این تیم بود و برای ما بازی کرد، به هیچ وجه مشکل انضباطی نداشت و من کاملاً از این بازیکن راضی هستم و از او ممنونم، حرفم را گوش داد، از او خواستم به این درگیری ادامه ندهد و این کار را انجام داد. با توجه به اینکه احساس کردم از لحاظ تمرکزی مشکل دارد و نمی‌تواند به بازی فکر کند، امروز در این بازی به او استراحت دادم و به نظرم هیچ مشکلی برای بازی بعدی از لحاظ فنی نداریم.

سرمربربی تیم پیکان تهران همچنین در خصوص عملکرد بختیار رحمانی گفت: بختیار شرایط خوبی دارد، بازی به بازی بهتر می‌شود، آماری که ما از وی داریم نشان می‌دهد که شرایط نسبتاً خوبی دارد، سطح دوندگی‌اش بهتر شده و فکر می‌کنم در ادامه بتواند خیلی به ما کمک کند.

این خبر حدود ۴ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.