پرسپولیس در تبریز با نتیجه دو بر یک تراکتورسازی را برد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر مهمان تراكتورسازی بود و با نتیجه دو بر یك این تیم را شكست داد تا سرانجام طلسم شكست ناپذیری یحیی گل محمدی مقابل تیم برانكو شكسته شود. این دیدار در پایان نیمه نخست به تساوی یک بر یک رسید. گادوین منشا برای پرسپولیس و فرزاد حاتمی برای تراکتورسازی گلزنی کردند. سرخپوشان پایتخت بازی را هجومی آغاز کرده و چند موقعیت از جناحین به خصوص جناح راست ایجاد کردند. این موقعیت‌ها هر چند خطری جدی روی دروازه تراکتورسازی خلق نکرد اما باعث شد شاگردان برانکو در اوایل بازی، در زمین حریف مالک توپ و میدان باشند.

همین امر به سود شاگردان برانکو شد و خطای هند نادری پشت خط محوطه جریمه تراکتورسازی در دقیقه ۱۵، ‌پرسپولیس را صاحب ضربه ایستگاهی کرد تا گادوین منشا با شوتی دقیق، اولین گل فصل خود را در تبریز برای پرسپولیس به ثمر رساند. تراکتورسازی بعد از دریافت این گل دست به کار شد و چند موقعیت نصفه و نیمه ایجاد کرد. بهترین موقعیت این تیم در دقیقه ۳۰ توسط شریفی ایجاد شد و این بازیکن با نفوذ خود، ابراهیمی را در موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه این بازیکن با دفاع صادق محرمی راه به دروازه نبرد.

دومین موقعیت جدی تیم میزبان نیز در دقیقه ۳۲ با سانتر ایران‌پوریان روی دروازه بیرانوند ایجاد شد اما ضربه سر حاتمی، بی دقت بود و با فاصله زیاد از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت. اشتباه شجاع خلیل زاده در فاصله پنج دقیقه تا پایان نیمه نخست، فرزاد حاتمی را در موقعیت خوب شوت‌زنی قرار داد و این بازیکن با ضربه‌ای سرکش،‌ دروازه بیرانوند را فرو ‌ریخت.

در نیمه دوم هر دو تیم، حمله را به دفاع ترجیح دادند و چند موقعیت نصفه و نیمه توسط پرسپولیس و تراکتورسازی روی دروازه ها خلق شد. شاگردان برانکو اما در دقیقه ۵۶ بهترین فرصت رسیدن به گل دوم را از دست دادند و چند شوت پی در پی به سمت دروازه برگشت داده شد. برانکو ۱۵ دقیقه بعد از شروع نیمه دوم، کمال کامیابی‌نیا را به جای منشا به زمین فرستاد و این بازیکن در دقیقه ۶۸ توپ برگشتی از ضربه کرنر را با شوتی سرکش به گوشه دروازه گروسیان فرستاد تا به این ترتیب، او تعویض طلایی پرسپولیس لقب بگیرد.

این خبر حدود ۴ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۵ )