در برنامه نود این هفته، مهدی طارمی با کسب ۵۰ درصد آرا بهترین بازیکن ماه شد.

به گزارش ایسنا، برنامه نود این هفته ساعت ۲۲:۳۰ دوشنبه شب روی آنتن شبکه سه رفت. در ابتدای برنامه آیتمی از ورود تیم ستارگان جهان و حضورشان در ایران پخش شد. در این آیتم همچنین تساویر جالبی از دیدار ستارگان فوتبال ایران و جهان پخش شد.

سوال پیامکی

سوال نظرسنجی این هفته به انتخاب بهترین بازیکن ماه اختصاص داشت. بینندگان نود باید از میان امید ابراهیمی، محمدرضا اخباری، احسان حاج صفی، روح الله سیف الهی، مهدی طارمی و میلاد محمدی بهترین بازیکن ماه را انتخاب میکردند. در نهایت نیز مهدی طارمی با کسب ۵۰درصد آرا، بهترین بازیکن ماه لقب گرفت.

هیات مدیره سایپا از پاسخ های مدیرعامل قانع نشده است

ولی رعیت، عضو هیات مدیره سایپا، روی خط برنامه آمد تا توضیحاتی درباره جذب سروش فیروزی ارائه کند، او در ابتدای صحبتهای خود گفت: بازیکنی که بدون اطلاع سرمربی تیم جذب شده بود را اسپانسر باشگاه معرفی کرده است. آقای جلالی پس از اینکه از سروش فیروزی تست فنی می‌گیرید او را قبول نمی‌کند اما مدیرعامل با این بازیکن قرارداد امضا می‌کند.

وی افزود: ما در هیات مدیره این موضوع را برسی کردیم و درنهایت از پاسخ های آقای رضایی قانع نشدیم. به رضایی هم تذکر دادیم که به خاطر جذب اسپانسر، هرکاری را انجام ندهد.

گلمحمدی، جوانگرا ترین مربی لیگ پانزدهم

آنالیز این هفته برنامه به حضور بازیکنان جوان در لیگ پانزدهم اختصاص داشت. میانگین سنی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴، ۲/۲۷ بود در حالی که در حال حاضر این عدد به ۸/۲۵ رسیده است. یعنی تیم حال حاضر کی روش جوان ترین تیم ملی ۱۰ سال اخیر فوتبال ایران است. ذوب آهن اصفهان با ۷ بازیکن زیر ۲۳ سال، در امر جوانگرایی پیشرو است. این باشگاه تا به حال ۱۴۵۰ دقیقه از بازیکنان زیر ۲۳ سالش استفاده کرده است. بعد از ذوب آهن، سیاه جامگان، راه آهن و استقلال در امیر جوانگرایی موفق عمل کرده اند. این درحالی است که صبای قم فقط یک بازیکن زیر ۲۳سال دارد که در پنج هفته اخیر فقط ۱۸ دقیقه بازی کرده است.

در بخش دیگر برنامه، آیتمی درباره تیم ملی گوام پخش شد. در این آیتم مشخص شد گوام نسبت به گذاشته پیشرفت‌های چشمگیری داشته و تیم ملی ایران کار چندان ساده‌ای مقابل این تیم ندارد.

این خبر حدود ۷ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.