از اینستاگرام فدراسیون فوتبال ایران
⚽ مهدی شریفیان، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی معتقد است ورزش قهرمانی با الگو سازی اجتماعی که ایجاد می کند قطعا می‌تواند توسعه دهنده ورزش همگانی باشد.
🔸سرمایه گذاری در ورزش به ویژه ورزش قهرمانی از جمله ورزش محبوب فوتبال را موجب تقویت نشاط اجتماعی می‌دانم و قطعاً رویکرد مجلس تقویت نهادهای مرتبط با ورزش است.
🔸 تقویت نشاط اجتماعی و بالا بردن احساس هویت ملی در نتیجه موفقیت های بین المللی تیم های ورزشی در صحنه های مختلف از دیگر نتایج توجه ویژه به ورزش قهرمانی است.
🔸ورزش فوتبال از سالهای دور در کشور ما مورد علاقه مردم بوده و بخش بسیار بزرگی از خاطره جمعی مردم ما با موفقیت تیم ملی فوتبال در مسابقات و دوره های پیاپی جام های قهرمانی بین المللی و منطقه ای عجین شده است.
🔸فوتبال، ورزش قابل پیش بینی‌ای نیست و البته به عنوان یک ورزش دوست مثل دیگر هموطنان خواستار موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات آتی هستم تا یک بار دیگر شاهد حضور این تیم پر افتخار در مسابقات بین‌المللی جام جهانی باشیم.
🔸 در موضوع اساسنامه فدراسیون فوتبال باید تمام ملاحظات مرتبط با این مسئله در نظر گرفته شود تا در آینده تعارضات قانونی و یا ابهامی برای اجرای آن باقی نماند و هر تصمیمی که مجلس بگیرد قطعا با رویکرد تقویت نهادهای مرتبط با ورزش در کشور خواهد بود.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.