صفحه شخصی: tahtaghari65


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۲۷ دی ۱۳۹۳ (حدود ۳۵ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۷۶۸ (میانگین موافقان: ۳۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲ ۰ ۳


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش tahtaghari65 در مورد «این ویدیو» گفت: ۲۱۰ موافق
Esteghl4l باشه دکتر شما فعلا علی الحساب تیمای الاهلی و الهلال و الفلافل و القرمه سبزی رو تو باشگاه های آسیا با تیم داغون نفت ببر بعد زر مفت بزن ... کرواسی پیشنهاد بازی کردن مجانی رو به اهل بیت شما داده بود که انقدر تکرارش میکنی؟ سندت کو؟ مگه با روسیه بازی نکردیم روسیه کمتر از کرواسی بود؟ دست بردار از این چرت گوییت
حدود ۱ ماه پیش tahtaghari65 در مورد «این خبر» گفت: ۲۰۰ موافق
آقای حاج رضایی جیب تهی ملت ایران چه ربطی به کیروش داره؟ کسی که نمیتونه پول یک مربی تراز اول رو بده شکر میخوره بره بیارتش! با نسیه که نمیشه شام شاهانه داد؛ شما آقایون سال هاست یک حرکت مثبت برای ورزش این کشور نکردید به جز نسخه پیچی بدون عمل؛ حالا که کیروش میخواد امکانات رو به فوتبال ایران اضافه کنه و از نادانی شما دست اندرکاران فوتبال این مملکت رنج میبره همتون رگ غیرتتون زده بیرون که وامصیبتا یه خارجی داره به ما توهین میکنه! شما لایق توهین هستین چون نزدیک به سی و اندی سال هیچ غلطی برای پیشرفت این فوتبال نکردید؛ شما با کیروش مشکل دارید چون اولین مربی هست که از شما برای پیشرفت فوتبال این مملکت مطالبه میکنه وگرنه اگر مثل پلفسول یا مربیای دیگه با همین امکانات در پیت موجود سیستم علی اصغری فوتبال ایران رو ادامه میداد و صداش در نمیامد الان عزیز همتون بود به خصوص اگه باج هم میگرفت یا میداد ...
حدود ۱ ماه پیش tahtaghari65 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۰ موافق
واقعا هدفتون از این تیتر زدن چیه! حتما رو این حساب میکنید که کسی متن رو نخونده میاد بر اساس تیتر شروع میکنه فحش دادن به مرفاوی؛ در حالیکه مرفاوی از این حرف نتیجه گیری درستی میکنه ... این هم از برکات آموزه های اسلامی هست حتما که یه جوری تیتر بزنیم که بعدا لعن و نفرین برای پدر و مادر نویسنده بخریم نه؟
حدود ۱۵ روز پیش tahtaghari65 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۰ موافق
یه جورایی احساس می کنم دوباره همون جماعتی که برانکو رو آورده بودن تا مقابل کیروش قرار بدن و کیروش رو فراری بدن دوباره دست به کار شدن!
حدود ۲ ماه پیش tahtaghari65 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۳ موافق
واقعا تو روح ای اف سی با این داور انتخاب کردنش! آخه داور عمانی برای بازی با عربستان... این شجاع رو هم بابا زودتر پسش بدین بره! لامصب به بازیکن حریف نه نمیگه ... من عاشق این تعویضای دقیقه نود برانکو هستم؛ یکی ازش بپرسه واسه وقت تلف کردنه؟!