صفحه شخصی: rezavancouver


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۱ دی ۱۳۹۳ (حدود ۴۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۸۳ (میانگین موافقان: ۱۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش rezavancouver در مورد «این خبر» گفت: ۷۶ موافق
این جام جهانی است که باید حسرت عدم حضور ما را بخورد
حدود ۲ ماه پیش rezavancouver در مورد «این خبر» گفت: ۶۸ موافق
خب ، بنده لازم دیم که یکی از پستهای قبلیِ خودم را اینجاcopy_paste کنم ، امیدوارم که آقای عابدینی ملاحظه بفرمایند و کمی فکر البته : دوستان گرامی،بنده ساکن کانادا هستم و تفاوت دید مردم اینجا را در مورد تیم ایران میبینم، تیم ما صاحب شخسیت شده و گزارشگرِ تی اس اِن میگفت شکست دادن تیم ایران اصلاً کارِ ساده ای نیست و پرتغال به مشکل خواهد خورد و دیدیم که خورد. این پیشکسوتانی که از تیم ملی و آقای کیروش ایراد میگیرند فراموش کرده اند که نه چندان دور، برای یک مساوی مقابل بحرین ، عمان ، قطر و..... باید از منزل مسلم ابن عقیل تا منزل بلال حبشی سینه و زنجیر میزدیم و مربیان عزیز و فرحیخته شب قبل از مسابقه به جای آنالایز کردن حریف دعای جوشن کبیر میخوندن، حالا مردم فهیم از باخت یک بر صفر مقابل اسپانیای قهرمان جهان و یا مساوی یک یک به لطف داور در مقابل قهرمان اروپا ناراحت هستن، سوال من از پیشکسوتان این است که چه کسی عامل این تحول شده؟ میپرسم که رزومهُ شما چند برگه؟ به چند زبانِ معتبر تسلط دارین؟ کلاس فوتبالِ بین المللی دیدین؟چه افتخاراتی کسب کردین؟ اگر دانش فوتبال دارین چرا مربیه یک تیم محلی هم نیستین؟ خوب شما هم مثلِ تمامه مربیان و یا فوتبالیستهایِ با فرهنگ بروید زندگیتان را بکنید، در اوج کارهاتون از فوتبال روز ایران هم عقب بودین، حالا آپ تو دیت شدین و از دفاع کلاسیک شناور ایراد میگیرید؟ با سپاس از فوتبال فهمهای واقعی و ببخشین که وقتان را گرفتم.
حدود ۲ ماه پیش rezavancouver در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۳ موافق
مگه توقع دیگری داشتین ؟ این طرز صحبت کردنِ کَسیه که یه سره دَرِ خونه ایمه اطحار خیمه زده ( ببخشین به خاطر غلط نوشتن ، باید فارسیم رو تغویت کنم ).
حدود ۳ ماه پیش rezavancouver در مورد «این خبر» گفت: ۵۹ موافق
دوستان گرامی،بنده ساکن کانادا هستم و تفاوت دید مردم اینجا را در مورد تیم ایران میبینم، تیم ما صاحب شخسیت شده و گزارشگرِ تی اس اِن میگفت شکست دادن تیم ایران اصلاً کارِ ساده ای نیست و پرتغال به مشکل خواهد خورد و دیدیم که خورد. این پیشکسوتانی که از تیم ملی و آقای کیروش ایراد میگیرند فراموش کرده اند که نه چندان دور، برای یک مساوی مقابل بحرین ، عمان ، قطر و..... باید از منزل مسلم ابن عقیل تا منزل بلال حبشی سینه و زنجیر میزدیم و مربیان عزیز و فرحیخته شب قبل از مسابقه به جای آنالایز کردن حریف دعای جوشن کبیر میخوندن، حالا مردم فهیم از باخت یک بر صفر مقابل اسپانیای قهرمان جهان و یا مساوی یک یک به لطف داور در مقابل قهرمان اروپا ناراحت هستن، سوال من از پیشکسوتان این است که چه کسی عامل این تحول شده؟ میپرسم که رزومهُ شما چند برگه؟ به چند زبانِ معتبر تسلط دارین؟ کلاس فوتبالِ بین المللی دیدین؟چه افتخاراتی کسب کردین؟ اگر دانش فوتبال دارین چرا مربیه یک تیم محلی هم نیستین؟ خوب شما هم مثلِ تمامه مربیان و یا فوتبالیستهایِ با فرهنگ بروید زندگیتان را بکنید، در اوج کارهاتون از فوتبال روز ایران هم عقب بودین، حالا آپ تو دیت شدین و از دفاع کلاسیک شناور ایراد میگیرید؟ با سپاس از فوتبال فهمهای واقعی و ببخشین که وقتان را گرفتم.
حدود ۲ ماه پیش rezavancouver در مورد «این خبر» گفت: ۴۱ موافق
فوتبال فهمهایِ عزیز سلام ، نظر و برداشت بنده از حرفهای ایشون : ـ ایشون نظرِ مردم رو از کجا در آوردن ؟ با کارشناسی ؟ با رای گیری ؟ با آمار و اعداد دقیق ؟ از کجا ؟ ایشون بازیکن چه تیمی بودن ؟ به چالش کشیدن مدیریتِ دیگران، علم ، دانشِ مدیریت در حدِ بسیار بالا ، انصاف و راستگوییِ بالایی میطلبد ، ایشون این صفات رو دارن ؟ مدیر عامل بويینگ بودن ؟ رزومشون چند برگه ؟ ایشان هم به مانندِ دیگر " غُر غُروهای بی کفایت " نمیخان مدیری " لایق و کاردان " کارها رو در دست بگیره ، چرا ؟؟ پاسخ بسیار ساده است : " مقایسهُ نتایج " . چرا ؟ خُب اگر این مدیره پس اون چیه ؟ اساساً مدیر ِلایق و کار بَلَد که بیکار نِمیمونه ، ایشون الان مدیرِ کجا هستن ؟ " مدیریتِ ورزشی " نیازمندِ دانشِ و تجربهِ " فراوان است ، مدیریت احساسات و هیجانات ورزشکارانِ جوان بدونِ علم روان شناسی میسر نیست ، ایشان این علوم را دارند ؟ از کجا ؟ از دست دادنِ چندین بازیکنِ خوبِ پرسپولیس رو از آقای برانکو دیدیم ، شوت کردنِ ساکِ پزشکِ تیم ملی را هم شما واردِ فرهنگِ فوتبال کردین ، بازیکن سازی از پایه رو چی ؟ مگه ایشون مربیِ فوتبالِ پایه هستن ؟ یه مثال بدین لطفاً . تصورِ نهاییِ بنده از حرفهای ایشان و دوستانشان که با ادبیاتِ تقریباً یکسان نوشته میشه این است که : چرا پولی رو که " ماها " میتونیم حیف و میل کنیم میدیم یه "خارجیِ تک خور" بخوره ؟ خودمون مدیریت میکنیم ، خودمون هم "بخور بخور" بلدیم ، اگر هم بحرینی ها با پرچم سعودی ها در استادیومِ آزادی رقصیدن ، حتماً خواستِ خدا بوده و قسمت همین بود یا.................. با تشکر از فوتبال فهمهایِ عزیز ، اگر حرفِ اشتباهی زدم ، لطفاّ آگاهم بفرمایین .