صفحه شخصی: mpahlavichi


تیم محبوب در لیگ برتر: صنعت‌نفت

مشارکت:

شروع: ۲۷ دی ۱۳۹۳ (حدود ۴۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۲ (ببینید)
نظرات: ۱۵۴ (میانگین موافقان: ۳۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۰۶ ۰ ۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۸۵ موافق
همیشه هستن کسانی در تاریخ معاصر نسل های مختلف ایرانی که افراد زحمت کش و خیر خواه مردم ایران رو کوچک کنن اما نسل های بعد بگن آخ که چه انسان های بزرگی داشتیم. برای مثال در تاریخ معاصر، امیرکبیر، ستار خان و باقر خان، رئیس علی دلواری و رضا شاه و محمد رضا و خیلی های دیگه. از این افراد مخرب هم در فوتبال فاسد ایران کم نداریم. افرادی مثل علی کریمی ( که به شخصه ایمان دارم بسیار مردم دوسته اما کم فکر و جوگیر) خداداد عزیز( بی سواد و بی ادب) کانون مربیان ایران که همگی حسود و بی کارنامه اند و کارشناسان بی سواد. به نظرم اگه ناصر خان بعد از گفتن اون حرف ها در تلویزیون ، بیشتر عمر می کرد، الان بعضی از فوتبال دوستان وطنی دارش زده بودن. کیروش جان، شما هم از اون دسته از افرادی هستی که بعد از رفتنت از فوتبال ایران و افت شدید تیم ملی و آرزوی بردن بحرین و قطر، تازه یه عده که زدت بودن میان میگن من نبودم دستم بود تقصیر آستینم بود. ما حرفی نزدیم در مورد کیروش.
حدود ۲ ماه پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۸۴ موافق
این رو همه اضافه کنم، دقیقا مثل اون چند ویروس این سایت که دلال دلال راه انداختن اما وقتی جو به نفعش نیست، کلا غیبش می زنه. خدا ملت ایران رو از شر این آدما خلاص کن.
حدود ۱۸ ساعت پیش mpahlavichi در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۵ موافق
این کره که اینطوری بازی کرد جلوی بحرین، آینده ایران بعد از کیروشه چه بسا بدتر. اونوقت این توو بشکه رفته های ولایت مثل استق ۴۱ و دارو دستش هم بر‌می‌گردن توو بشکه هاشون.
حدود ۶ روز پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۴۷ موافق
دیدی توو یه جمع اگه بویی از کسی متصاعد بشه، اول خود همون طرف می گه پیف پیف؟؟ حال داستان شماست. چته عمو به خودت گرفتی سریع. در ضمن، دیدیم چقدر شما و مربیتون و اسطوره هاتون پرچم سفید رو بالا گرفتید. البته انتظار بیش از این هم نمیره. شما نسلی هستید که ایران آیاد رو ویرانه کردید. نسل ۵۷