صفحه شخصی: mpahlavichi


تیم محبوب در لیگ برتر: ملوان

مشارکت:

شروع: ۲۷ دی ۱۳۹۳ (حدود ۴۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۲ (ببینید)
نظرات: ۱۳۴ (میانگین موافقان: ۳۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۰۶ ۰ ۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۹ موافق
سفرها بسیار باید کرد تا پخته شود خامی ها. چیزی که ما ایرانی ها هرگز ازش سود نمی بریم استفاده از تجربه دیگرانه. علی رغم اینکه این ضرب المثل رو هم داریم که میگه : از تجربه دیگران استفاده کن که برات ارزون تر تموم بشه. این یک نکته مهم بوده که کیروش می دونسته و تا تیم ها بجنبن یک کمپ خوب رو انتخاب کرده. حالا اگه این مسئله رو قرار بود به شیوه ایرانی انجام بشه، خودتون تصور کنید که محل اقامت کجا می بود و محل تمرین کجا. افسوس که خیلی ها نه اینکه نفهمن بلکه نمی خوان که بفهمن. توو این سایت هم امثالشون کم نیست.
حدود ۱ ماه پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۸۵ موافق
برانکو کجاست؟؟؟؟
حدود ۲ ماه پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
دقیقا من هم با ایشون موافقم. یک استاد پرتقالی در دانشگاه داشتیم که یک روز وقتی اسم کیروش رو جلوش آوردم، گفت این مرد دیوانه ست ولی می دونه چکار می کنه. منم هم از اینکه امروز دیدم که تیم ما با کریم و سردار و طارمی داره بازی رو شروع می کنه. احساس کردم که کیروش داره مربی های تیم های دیگه رو منحرف می کنه. تا اینجا هم همه دیدیم که کیروش مشتش رو هیچ وقت با یه بازی برای هیچ تیمی باز نکرده. مخصوصا که در هر بازی از بازی های مقدماتی همیشه یک سورپرایز برای تیم حریف داشته. این دفعه هم مستثنی نیست.
حدود ۲ ماه پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۶۸ موافق
عزیزان زیاد به فرزند مایلی کهن خورده نگیرید. دست خودش نیست بیچاره. باید به دکترش یه زنگی بزنم که دوز قرص هاش رو زیاد کنه بلکه اثر کرد. طفلک کودکی سختی داشته.
حدود ۲ ماه پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۶۶ موافق
کوتاه بیا آقا جان. این سوسول بازی ها چیه دیگه. چطور زمان مایلی کهن شب قبل از مسابقه آبگوشت می خوردن. خب به اینا هم بدین دیگه.