صفحه شخصی: mpahlavichi


تیم محبوب در لیگ برتر: ملوان

مشارکت:

شروع: ۲۷ دی ۱۳۹۳ (حدود ۳۶ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۲ (ببینید)
نظرات: ۹۷ (میانگین موافقان: ۳۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۰۵ ۰ ۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۱۹۰ موافق
من نمی فهمم. چرا توو ایران همه می خوان هر طور شده شونه رو به شقیقه ربط بدن. اینکه پورحیدری آدم خوب یا بد بود کاری بهش ندارم. ولی شما که دم از فوتبال حرفه ای میزنید، می خوام بدونم پورحیدری چه نقشی در پیشرفت استقلال داشته. چون صرفا دلش برای استقلال می تپیده و با حال مریض روی نیمکت می نشست باعث میشد استقلال قهرمان لیگ و آسیا بشه. این کارشناس های کارنابلد هنوز توو فکر کوچکشون فوتبال یعنی فوتبال علی اصغری. هنوز نمی فهمند که فوتبال از یک ورزش فراتر رفته و تبدیل به یک تجارت شده، وگر نه که فیفا از روی شکم سیری مبلغ جایزه جام جهانی رو نمی بره بالا. مگه کیروش دروغ میگه؟؟ پول تیم ملی رو یک زن با نفوذ شوهر بشکه ش کشیده بالا و الان هم اثری ازشون نیست. اونوقت شما بهتون توهین شده؟؟؟ وقتی این پول ها رو می دزدن چرا شما صداتون در نمیاد؟؟ این دوتا حالت بیشتر نداره حاج رضایی. یا خودت شریک دزدایی یا چیزی نمی فهمی.
حدود ۱ ماه پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۷۴ موافق
جناب برانکو. شما مربیه خوبی هستی. ولی قبول کن با این بالاترین مدرک مربی گری فقط توو ایران که ۹۵٪ مربی های وطنیش چیزی زیادی از علم روز فوتبال دنیا نمی دونن، شما اینطوری نتیجه میگیری. عیار و دانش شما در حد ملی در یک دهه گذشته برای ما روشن شد. پس اگه لطفا چیزی رو بلد نیستی و با منظق علمی و تواناییت جور در نمیاد، لطفا گوش بده، اطاعت کن و تماشا. شاید یک چیزی بیشتر یاد گرفتی.
حدود ۲ ماه پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۶۷ موافق
جناب ادمین های زحمت کش فوتبالی ترین. ما برای اینکه کامنت های آدمی هایی مثل Esteghlal41 رو که فضای سایت رو خراب می کنن، نمی بینیم باید چه کار کنیم. میشه لطفا برای چند وقت این آدمهای ضد ایران رو که فقط برای نشون دادن شرایط روحشون میان اینجا و شر و ور می نویسن فیلتر کنید؟ با سپاس، از طرف طرفداران تیم ملی ایران
حدود ۲۳ روز پیش mpahlavichi در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۱ موافق
Esteghl4l خوبه کیروش هست وگر نه معلوم نبود تو از چیز کی می خواستی بری بالا.
حدود ۱ ماه پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۴۶ موافق
یعنی مربیان وطنی انقدر جنبه این رو دارن که بشنون که بازیکنانشون نمی تونن بدوند. حرف کیروش در برنامه ۹۰ هم، همین بود. که بازیکنا بیشتر از ۶۰ دقیقه نمی تونن بِدَوَن. بنابراین کیروش می خواد که بازیکنان رو خودش تمرین بده که تا از لحاظ بدنی در شرایط ایده آل قرار بگیرن. البته اگه این حرف ها به مربیانمون بر نخوره خوبه. چون ما دوست نداریم که بشنویم توانایی و علم محدودی در فوتبال و مدیریت فوتبال و بیزینس فوتبالی داریم. نه می پذیریم نه یاد میگیریم. حالا شاید یک عده به این واقعیت، که عرض کردم، بگن خود کوچک بینی. اما حقیقت حقیقته. دستاورد تمام این سال های فوتبال ایران با مربیان و مدیران اکثرا از رده خارج وطنی، خود گواه حرف های من است.