صفحه شخصی: mpahlavichi


تیم محبوب در لیگ برتر: ملوان

مشارکت:

شروع: ۲۷ دی ۱۳۹۳ (حدود ۴۶ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۲ (ببینید)
نظرات: ۱۴۹ (میانگین موافقان: ۳۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۰۶ ۰ ۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۱ موافق
علی آقا جان، اگه کیروش بازیکنان رو دعوت کنه، برانکو موضع میگیره که مربی تیم ملی نمی خواد بزاره ما قهرمان آسیا بشیم و اردوی تیم رو خراب می کنه و شما سکوت می کنید. اگه دعوت نکنه اون وقت شما و طرفداران پرسپولیس به حرف می یایید که چرا دعوت نکرده. من فکر می کنم کیروش بهتر از ما ایرانی ها ضرب المثل "دور از شتر بخواب و خواب آشفته نبین" رو بلده. و در ضمن این ما هستیم که هیچوقت یادنگرفتیم که نباید از یه سوراخ دوبار گزیده شد وگرنه کیروش خیلی وقته که نشون داده از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه. به امید موفقیت پرسپولیس در آسیا.
حدود ۱ ماه پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۴ موافق
عزیزان یه سطل آب بیارید. به قول گیلک ها سووج می کنه.(می سوزه)
حدود ۲ ماه پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۹۳ موافق
اینم فهمیده که ایرانیا حافظشون مثل ماهی قرمز می مونه. در ضمن خیلی هم پر رویه. من به عنوان یک غیر استقلالی و غیر پرسپولیسی، از اینکه یک تیم ایرانی قهرمان آسیا بشه خوشحال خواهم شد. اما وقتی یکی مثل این آقا حرف های صد من یه غاز میزه حالم رو بهم میزنه. آقا جان، پارسال بازیکن سوریه ای رفت و برگشت آقای گل آسیا شد جلوی تیمت. چقدر تو پر رویی آخه. کاش ۲۰۰۶ بلد بودی اتوبوس بزاری توو تیمت و با اون گروه خوب اینطوری نمی شد وضعیتمون.
حدود ۱ ماه پیش mpahlavichi در مورد «این خبر» گفت: ۴۲ موافق
کشوری که مردمش کم رشد بودن موی سر رو به حساب دست سنگین آرایشگر میزارن یا برای موفقیت به چند تیکه آهن که دور یک قبر می کشن اتکا می کنن، نحسی نود که چیزی نیست.