صفحه شخصی: malooo


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۴ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۳۷ (میانگین موافقان: ۲۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش malooo در مورد «این خبر» گفت: ۷۱ موافق
چرا تو نمیای مربی تیم ملی بشی؟ اینهمه اطلاعات و دانشت داره داره هدر میره.
حدود ۱ ماه پیش malooo در مورد «این خبر» گفت: ۵۸ موافق
زمانی که برای رژیم آدمخوار جمهوری زامبی کار نمیکردی آدم با شخصیتی بودی . ادب و فرهنگی که ازش دم میزنی زمانی از بین رفت که آدمخوارهایی مثل جواد آزاده و خلخالی به دخترا و پسرای ۱۲-۱۳ ساله تو زندانها تجاوز کردن و زیر شکنجه کشتنشون و میکشن و تمام بقیه ما مردم تماشاچیهایی بیش نبودیم . ۴۰ ساله که ازادب و فرهنگ کوروش و داریوش دم میزنیم درحالی که کنار گوشمون هر روز آدمخورهای سپاه و بیت رهبری فرهنگمونو توی دستشویی روش سیفون میکشن و همه ما و امثال شما ساکتیم و ساکتید. زمانی که دختران و زنان ایرانی که میخوان برن استادیوم باید ریش مصنوعی بذارن و سینه هاشونو نوار پیچ کنن و لباس پسرونه بپوشن و تحقیر بشن و همه مردها ! یی مثل شما ساکت ولال هستید. هر کسی قیمتی داره آقای کلانی، قیمت تو هم حقوقی بود که از کمیته فنی !فدراسیون فوتبال سید علی زامبی میگیری.
حدود ۲ ماه پیش malooo در مورد «این خبر» گفت: ۵۲ موافق
اون بسیجی متعفن با اون قیافه مریض جنسی و متکبرش که شده مدیر شبکه ۳ فقط یه عامله و دستور رسیده که بساط فردوسی پور و جمع کنن چون تاریخ مصرفش تموم شده. اصولا همکاری با این رژیم یا کار کردن براشون عاقبت بهتری نداره. فردوسی پور دیگه به درد بیت سید علی زامبی نمیخوره.
حدود ۲ ماه پیش malooo در مورد «این خبر» گفت: ۴۵ موافق
عاشق پخش اعترافات اجباری از صدا و سیما هم هستم! ۷۰٪ بازجوها ،۵۰٪ هم کارگردان و فیلمبردارا! روی هم یه چند درصدی میشه!!جون شوما!
حدود ۲ ماه پیش malooo در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
بهروز کاستاکورتا برای سلطان قاطی کرد! برو که همه تون یه مشت اوباشین.