صفحه شخصی: kxk302


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲ آبان ۱۳۹۱ (حدود ۷۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۱ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۳۵۲ (میانگین موافقان: ۱۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۳۰ ۳ ۲۹


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش kxk302 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۶ موافق
دقت کنید تمام پیشکسوتها با حقوق کیروش مشکل دارند. انگار نون از دهان بچه شون زده می‌شه تا حقوق کیروش پرداخت بشه. یک مشت بیمار. هر مربی‌ بر اساس رزومه یک حقوق میگیره. مورینیهو یک حقوق میگیره، کیروش یک حقوق میگیره، و درخشان یک حقوق میگیره. درخشان اگه حقوق بیشتر میخواد بره ریال مادرید مربیگری کنه.
حدود ۲ ماه پیش kxk302 در مورد «این خبر» گفت: ۵۸ موافق
قهرمان افریقا رو بردیم، با قهرمان اروپا مساوی کردیم، و به قهرمان سابق جهان با یک گل تصادفی باختیم. تیم ملی‌ با نظم و انظباط بینظیر، با اعتماد به نفس بالا، با دفاع در سطح جهانی‌، و متحد و یک پارچه جلوی قولهای فوتبال جهان ایستاد و برای ایران آبرو و احترام کسب کرد. اون هم بدون بازی تدرکاتی، و اسپانسر برای کفش و لباس، و با حملهٔ روزانهٔ زولفقارنسب، مایلی کهن، کریمی‌، و عزیزی به حقوق مربی تیم ملی‌، مرخصیش، تاکتیکش، و اتهام دلالی، که تضمین کردند تیم ملی‌ هر روز بحران داشت باشه و نتونه در آرامش آماده جام جهانی‌ بشه.بهترین نتیجهٔ تاریخ فوتبللمون رو تو جام جهانی‌ گرفتیم، و ایشون میگن وقت تغییر کادر فنی هستش. متاسفانه بیشتر پیشکسوتهای ما نمیتونند منصفانه قضاوت کنند.
حدود ۱ ماه پیش kxk302 در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۸ موافق
این نابغه‌ها رو ازکجا پیدا میکنند؟
حدود ۱ ماه پیش kxk302 در مورد «این خبر» گفت: ۴۵ موافق
ایران یک قدرت درجه یک فوتبال جهان نیست و برای همین در جذب مربی بزرگ مشکل داره. زیدان میتون تو ریال مادرید با رنالدو کار کنه. چرا بیاد ایران مربیگری کنه؟ حتا اگه ما با پول بتوونیم یک مربی بزرگ رو راضی‌ کنیم، احتمالش هست مربی‌ دل به کار نده، و فقط پول بیگیره و استراحت کنه. کیروش اومده ایران و به کارش تعصب داره. لا اقل بذاریم کارش رو بکنه، بجای سنگ اندازی. بعضی‌‌ها به نظر میاد از جایگاه فوتبال ایران تو فوتبال جهان آگاه نیستند و انتظار غیر معقول دارند.
حدود ۱ ماه پیش kxk302 در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
نمیدونم چرا همه به حقوق کیروش گیر میدن. باشگاهای ایرانی‌ بیشتر از حقوق کیروش جریمه میدن هر سال (بابت پرداخت نکردن حقوق بازیکنهای خارجی‌)، ولی‌ اون موقع کسی‌ حرفی‌ نمیزنه. اگه رفتن به دور دوم جام جهانی‌ هم به سادگی‌ استخدام یک مربی ۲ میلیون دلاری بود، کشورها بجای سرمای گذاری رو تیم جوانان و امید، داشتن لیگ حرفی‌، ساختن استادیوم، تربیت مربی‌، همه یک مربی‌ ۲ میلیون دلاری استخدام میکردند. این حرفها ساده اندیشی‌ هستش.