صفحه شخصی: keyroshipoor09


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ (حدود ۲ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۲ (ببینید)
ویدیوها: ۲ (ببینید)
نظرات: ۲۱۶ (میانگین موافقان: ۲۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۸۶ ۲ ۲۱


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش keyroshipoor09 در مورد «این عکس» گفت: ۶۸ موافق
^^امیدوارم در آخر مقدماتی جام جهانی‌ نگویید " گلهای خورده شده در کول ۸ سال مساوی است با این چند بازی. و در جام جهانی‌ ( اگر رفتنی شدیم) و به تیمهایی چون آرژانتین خردیم نگید کل گلهائ خرده در دو دره مساوی است با این بازی .
حدود ۲ ماه پیش keyroshipoor09 در مورد «این خبر» گفت: ۵۷ موافق
آقای مهاجرانی امیدوارم در آخر مقدماتی جام جهانی‌ نگویید " گلهای خورده شده در کول ۸ سال مساوی است با این چند بازی. و در جام جهانی‌ ( اگر رفتنی شدیم) و به تیمهایی چون آرژانتین خردیم نگید کل گلهائ خرده در دو دره مساوی است با این بازی .
حدود ۲ ماه پیش keyroshipoor09 در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
برد با یک گل یا ۱۴ گل هیچ فرقی‌ ندارد، و اگر از این گروه با تمام امتیاز بالا نرویم به درد لایه درز دیوار میخریمو بس.
حدود ۲ ماه پیش keyroshipoor09 در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
شما یک کارشناس درست حسابی تو اون مملکت نشون بده که از روی غرض چرندیات نگه و چوب لا چرخ تیم ملی‌ نکنه چشم حتما گوش میدهد. شما که از روز اول فقط مخالفتت با کی‌ روش حقوقش بود و از نظر فنی‌ هیچ ایرادی نمیتونستی بگیری ، شما کارشناس نیستی‌ عزیز، شما باید بری تو فینانس کار کنی نه در زمینهٔ فوتبال
حدود ۲ ماه پیش keyroshipoor09 در مورد «این خبر» گفت: ۴۱ موافق
خوشا به غیرت شما روزنامه نگارها و مجریهایه صدا سیما و پیشکثافتان و اشک تمساح ریزان که در بهبحهٔ جام جهانی‌ و جام ملتها درست در موقع حساس مثل همیشه چوب لا چرخ تیم ملی‌ "ننداختید " . مصاحبهای آتشین "نکردید ". نگفتید گلهائ زده به ۲ تیم به مراتب پایینتر از ایران مساوی است با ۸ سال بعضی‌ با مربی‌ سابق و ، افسوس بازی با اسپانیا و پرتغال را نخوردید بعد گفتید نباید مقایسه کرد و.. ... شما اول یک سوزن به خودت بزن یک جوالدوز به بقیه. چون هیچکس راضی‌ نیست به باخت تیم ملیش مگر آنهایی که از قبل برنامه ریختند و دست اندرکار هستند و بقیه را به جون هم میندازند که نقشهٔ پلیدشان مهیا شود ، نه ما که فقط بازیها را دنبال می‌کنیم. بله جانم.